روزنامه انگلیسی گل سالم اما مردود اعلام شده بارسلونا را نشانه ضعف شدید داوران در لالیگا دانست و نوشت: مقاومت اسپانیا در استفاده از تکنولوژی ویدیوچک مضحک است، واقعا لالیگا جزو 5 لیگ برتر جهان است؟
تاریخ: ۱۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه سان لندن در گزارشی از بازی دو تیم فوتبال باشگاهی والنسیا و بارسلونا به عنوان حساس‌ترین بازی نیم فصل اول لالیگا درباره گل سالم اما مردود اعلام شده لیونل مسی نوشت: لالیگا مشکلات بسیار زیادی دارد و یکی از آنها ناداوری و اشتباهات بسیار زیاد داوران در فوتبال باشگاهی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روزنامه سان لندن در گزارشی از بازی دو تیم فوتبال باشگاهی والنسیا و بارسلونا به عنوان حساس‌ترین بازی نیم فصل اول لالیگا درباره گل سالم اما مردود اعلام شده لیونل مسی نوشت: لالیگا مشکلات بسیار زیادی دارد و یکی از آنها ناداوری و اشتباهات بسیار زیاد داوران در فوتبال باشگاهی اسپانیا است.

این روزنامه مدعی شد فیلم و اسناد فراوانی از ناداوری‌های عجیب و غریب در دسته دوم و سوم فوتبال اسپانیا در اختیار دارد. در بخشی از این گزارش آمده است: مقاومت اسپانیا در استفاده از تکنولوژی ویدیوچک مضحک است، واقعا لالیگا جزو ۵ لیگ برتر جهان است؟

پاسخی بگذارید