تنیس روی میز معلولین؛
تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
نام نویسنده: احمد قربانی
عمر کوتاه خوشحالی یک قهرمان از گرفتن طلا در مسابقات آسیایی

مریم گیلانی لاریمی عضو تیم ملی تنیس روی میز معلولین با بیان اینکه نگران آینده اش است ،گفت : خوشحالیم بابت گرفتن مدال طلایی که در مسابقات پاراآسیایی کسب کردم بسیار کوتاه بود برای این که نگرانی از آینده شغلی خیلی زود جایش را گرفته است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهم ترین مشکلم در حال حاضر فراهم نبودن فرصت شغلی برایم است.
وی با بیان اینکه برای تمریناتش علاوه بر زحمات فراوان ، هزینه زیادی می کند ، گفت : اما اکنون به خاطر نداشتن شغل با مشکلات بسیاری مواجه هستم و دوست ندارم این سختی‌ها و هزینه‌ها لحظه ای در تمریناتم وقفه ایجاد کند.
عضو تیم ملی تنیس روی میز با اعلام این که با هزینه شخصی برای شرکت در تمرینات خصوصیش حاضر می شود ، افزود : مسافت راه از جویبار تا ساری باعث می شود تا هزینه ام زیاد شود و تامین هزینه برایم سخت است .
وی ادامه داد : اگر شاغل بودم ، مشکلی نبود و هزینه هایم را خودم تامین می کردم ، ولی در حال حاضر هزینه ها بر عهده خانواده ام است و از نظر روحی و روانی ادامه کار را برایم مشکل می کند.
این ورزشکار جویباری گفت : وزارت ورزش تصویب کرد که ورزشکاران می‌توانند شغل دولتی داشته باشند و درخواست من هم برای داشتن شغلی که بتوانم هزینه های تمریناتم را تامین کند ، زیاده خواهی نیست .
مریم گیلانی لاریمی که تا کمتر از یک ماه دیگر به مسابقات پاراآسیایی امارات متحده عربی اعزام می شود بزرگ ترین هدفش در این مسابقات را کسب خوش رنگ ترین مدال ها عنوان کرد.
وی که برای سومین سال متوالی در مسابقات پاراآسیایی شرکت می کند تاکنون موفق شد تا در سال ۸۸ مدال تیمی طلا و انفرادی برنز را کسب کند .
این بانوی جویباری همچنین در دور بعد مسابقات پاراآسیایی که در مالزی برگزار شده بود به طلای انفرادی و نقره تیمی دست یافت.
مسابقات بازی های پاراآسیایی جوانان آذر ماه جاری به میزبانی امارات برگزار می شود. آخرین اردوی تیم ملی ورزشکاران ۱۰ آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.
گیلانی با بیان اینکه همه جوره برای مسابقات آماده است ، گفت که در حال حاضر در دو نوبت صبح و عصر تمریناتش به صورت شخصی انجام می دهد و از خودش انتظار دارد تا در این مسابقات برای کشور افتخار آفرینی کند .

منبع:ایرنا

پاسخی بگذارید