تحلیل روز ؛
تاریخ: ۲۳:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
نام نویسنده: تحریریه
والیبال مازندران روی نوار ناکامی در لیگ برتر کشور !

آملی ها با جوانانی جویای نام ، اما با تجربه و هماهنگ در این مسابقات حضور دارند که متأسفانه نتوانستند در بین سه تیم بالای جدول جایگاهی داشته باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو تیم کاله آمل و سارویه ساری نمایندگان مازندران در لیگ برتر باشگاههای تا پایان هفته هشتم در مکان های پنجم و دهم قرار دارند که به هیچ عنوان این رتبه نتوانسته رضایت علاقمندان این رشته در استان را تأمین کند.

در بین این دو تیم ساروی ها از ۸ بازی ۶ شکست را متحمل و کاله آمل نیز در ۷ بازی برگزار کرده ۳ شکست در پرونده اش ثبت شده است البته آملی ها با جوانانی جویای نام ، اما با تجربه و هماهنگ در این مسابقات حضور دارند که متأسفانه نتوانستند در بین سه تیم بالای جدول جایگاهی داشته باشند.

اما ساروی هاکه الفبای تیمداری در لیگ برتر را هم نمی دانند عملکرد بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشتند و چون مسئولین این تیم نمی دانند که دلخوش به کدام تدارکات و حمایت ها باشند بازیکنان سارویه نیز نمی دانند که طرف حساب آنها چه کسانی هستند.

در سویی دیگر مسئولین تیم نیز متوجه نشدند که با قول و حمایت و شعار چه کسانی وارد مبارزات لیگ برتر شدند و کار بسیار سخت و سنگینی را پیش رو دارند ؛ این شکست ها موجب شده است که لیگ برتر محل کسب تجربیات بازیکنان و تیم های نمی باشد بلکه میدانی برای نمایش توانمندی ها در این رشته بین استان های کشور و سهم تماشاگران مازندرانی تنها ملاحظه شکست های نمایندگان این دیار است .

در تحلیلی فنی باید خاطر نشان کرد که مشخص نیست به چه دلیلی و با کدام پشتوانه ساروی ها در لیگ برتر امسال تیم معرفی کرده اند؟!

البته شهرداری و سازمان عمران شهرداری محبت کردند و ۹۰ میلیون تومان ناقابل هزینه ورودی این تیم را متقبل شدند و پول غذا و سالن تمرین و تدارکات را تا به امروز پرداخت کرده اند اما شما با کدام اعتبار و منابع مالی در این مسابقات شرکت کردید و مسئولین تشکیلات سارویه کجا هستند؟!

چرا هیچ اسپانسری حاضر به کمک مالی به سارویه نیست و مسئولین تیم وقتی که توان تدارکات مالی مناسب نداشته اند چرا باعث نمایش ناکامی والیبال ساری و مازندران در لیگ برتر شده اند و همه کسانی که مدعی تیمداری بوده و می توانند در لیگ برتر تیمداری کنند باید پاسخگوی شکست ها باشند .

پاسخی بگذارید