تلنگر روز ؛
تاریخ: ۲۳:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
از انحلال تا بازگشت/حال ناخوش فوتسالیست های بانو !

دختران آبی پوش ساروی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر در آستانه انحلال بود که خبر رسید خیر ساروی جلوی این انحلال را گرفت !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این دختران آبی پوش هم عجب داستانی دارند.به سختی شروع کردند و به سختی در حال ادامه دادن بودند و هر هفته مشکلات مالی یقه این دختران آبی پوش را گرفته تا اینکه صبر به سر بیاید و به فکر انحلال بیافتند.

شب گذشته خبر رسید که دختران آبی پوش ساروی از لیگ برتر فوتسال کشور کنار خواهند کشید.با اینکه این خبر شوک شدیدی به فوتبال و فوتسال مازندران وارد کرده بود، هیچ واکنشی از سوی مسئولین ورزش و فوتبالی ها استان را در پی نداشت تا نبودن این تیم در لیگ برتر را باور کنیم.

دختران آبی پوش ساروی تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر در آستانه انحلال بود که خبر رسید خیر ساروی جلوی این انحلال را گرفت !

حاج حسن صفری دوباره به کمک دختران آبی پوش آمد تا به مسئولین ورزش و فوتبالی های مازندران یاد بدهد چطوری می شود حمایت کرد !
نیکوکار قدیمی ورزش ساری و مازندران که خود از پیشکسوتان است، پس از اطلاع از تصمیم استقلالی ها هزینه دیدار این تیم را تقبل کرد.
ساروی ها در چند بازی گذشته هم از لطف این نیکوکار ورزشی بهره مند شده بودند. حسن صفری تلاش دارد تا از صاحبان صنایع برای حمایت از تنها نماینده مازندران در لیگ برتر کمک بگیرد.
استقلال باید روز سه شنبه هفته آتی با تیم نفت طلاییه در تهران روبرو شود.

پاسخی بگذارید