سوژه روز ؛
تاریخ: ۲۳:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
نام نویسنده: تحریریه
دریبل های رونالدینیویی اصغر آقا /از نگاه تهرونی تا پاس به ساروی ها !

نماینده ساری دربیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری به میدان رفت و ستاره تیمش بود ولی چرا آقای یوسف نژاد برای فوتبال ساری اقدامی نمی کند !؟

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری هفته گذشته در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید شیرودی افتتاح شد.

سه تیم نمایندگان مجلس شورای اسلامی ٬ رسانه ورزش و پیش کسوتان فوتبال در مراسم افتتاحیه ٬ بازیهای نمادین برگزار‌کردند .در دیدار تیم ملی پیشکستوان ایران و تیم مجلس، یک ستاره خیلی زیاد به چشممان آمد و آن هم کسی نبود جز، علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و عضو فراکسیون ورزش که اتفاقا در این دیدار حسابی خوش درخشید !

و اما هدف ما از انتشار این تصاویر ، درخشش اصغر آقای یوسف نژاد عزیز نبود، هدف ما انتظاریست که جامعه ورزش مازندران و مخصوصا ورزش مرکز استان مازندران از آقای نماینده دارند ..!

عده ای از ورزشی های مازندران با ارسال پیامی برای ما خواستار حمایت آقای یوسف نژاد از ورزش شهر ساری و مخصوصا فوتبال این شهر شده اند.

سوال ورزشی ها اینجاست، که چرا یوسف نژادی که انقدر خوب پا به توپ می شود و خوش تکنیک است و در گذشته نیز سابقه درخشانی در تیمداری و همچنین حضور در ورزش فوتبال دارد، نمیخواهد ورزش و مخصوصا فوتبال شهرش را زنده کند !!؟

باید با صدای بلند گفت ؛ آقای نماینده !! ورزش شهرت حال خوشی ندارد و فوتبالیست های شهرت ازت انتظاراتی دارند …!

در شَهرت هم پا به توپ شوی بد نیست !

 

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (3)

 1. هادی یاوری

  باسلام و احترام..
  ضمن تشکر از پیگیری های شما در مورد ورزش مازندران و حمایت از ورزشکاران..
  باید عرض کنم که شما چطور از نماینده‌‌ای گله می‌کنید که حتی نمی‌دانید یا بهتر بگویم حتی نمی‌خواهید بدانید که ایشان نماینده دو شهرستان (ساری و میاندورود) هستن و در متن خود اصرار بر این دارید و مدام نماینده ساری را تکرار می‌کنید.
  چرا دلسوزی‌تان برای میاندورودی‌ها نیست؟ نکند هدف خاصی دارید؟ یا با این تیترتان بدنبال هدف خاصی هستین؟
  هدفتان چیست و چرا فقط ایراد را به ایشان می‌گیرید؟
  ایشان که ماشااله برای شما ساروی‌ها و شهرستان ساری کم نگذاشتن و اگر نبودند باید والیبال و بالاخص فوتسال ساری الان در منجلاب بی‌لیاقتی برخی از به اصطلاح مدیران ورزشی‌ دسته و پا میزد..
  خودتان را اصلاح کنید و بعد از دیگران نقد کنید.
  هادی یاوری- کارمند مجلس شورای اسلامی

  • سیده روجا شجری

   پاسخ شما : سلام و عرض ادب خدمت شما
   ممنون بابت پاسخگویی شما
   باید خدمت شما عرض کنیم که ما می دانیم جناب آقای یوسف نژاد نماینده دو شهرستان (ساری و میاندورود) هستند و این را هم باید عرض کنیم که ما هیچ پدرکشتگی ای با کسی نداریم و اتفاقا جناب یوسف نژاد از خوبان استان و شهر ساری هستند که خودمان ارادت خاصی نسبت به ایشان داریم .
   همانطور که عرض شد این فقط یک تلنگری بود که به درخواست پیشکسوتان و ورزشی های ساروی به ایشان زده شد ، نه قصدی وجود دارد و نه غرضی !!
   خدمات جناب یوسف نژاد به ورزش مرکز استان بر کسی پوشیده نیست، این مطلب به نوعی درخواست از آقای نماینده بود تا باز هم مثل گذشته برای نجات ورزش و فوتبال شهر ساری اقدام کنند، نه چیز دیگری ..!
   موفق و پیروز باشید

 2. هوادار

  آقای رضی عزیز، ضمن تشکر از حس دلسوزانه شما نسبت به فوتبال منقرض شده ساری، باید خدمتتان عرض کنم اگر فوتبالدوستان ساروی به یاد داشته باشند، دوران طلایی فوتبال ساری با طلایه داری تیم شهرداری ساری در زمان حضور جناب یوسف نژاد بر مسند شهردار ساری و مدیر عاملی تیم محبوب شهرداری ساری بوده است. و اگر باز هم به یاد داشته باشید همین شخص آقای یوسف نژاد به جدد پیگیر انتقال یک تیم لیگ برتری به شهر ساری بود. اما تنها عاملی که موجب دلسردی امثال یوسف نژاد و یوسف نژادها شدند جریانات سیاسی حاکم بر ورزش ساری هستند که برای حفظ و اعتلای نام خود حتی حاضر شدند به فوتبال شهر خود خیانت کنند تا رشته ورزشی تحت حمایت خود را به محبوبیت برسانند،تا فقط نام آنها بر سر زبانها باشد!!! تا فقط عکس و ژستهای آنها در خبرگزاریها و سایتها باشد!!! البته ما هم ندانسته خود را بازیچه دست این قبیل افراد زیاده خواه قرار دادیم و ناخواسته با تبر بر ریشه فوتبال این شهر کوبیدیم. جناب نویسنده عزیز مشکل فوتبال ساری علاوه بر عدم حضور امثال یوسف نژاد ها، حضور افرادیست که به نام خدمت به ورزش ساری باعث فراری دادن افراد دلسوز فوتبال ساری شدند، تا فقط رشته ورزشی تحت حمایت خود در راس اخبار باشد!!!