تاریخ: ۱۸:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

علیرضا مرزبان به دلایلی که فقط خودش می داند بعد از بازی با استقلال در تمرینات مشکی پوشان شرکت نکرده و به نظر می رسد رضا عنایتی با این شرایط سرمربیگری در لیگ برتر را آغاز کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا مرزبان فقط چند هفته است که جانشین اکبر میثاقیان شده و قرار بود این تیم مشهدی را از بحران نجات بدهد اما وی بعد از بازی با استقلال در تمرینات مشکی پوشان شرکت نکرده است. مرزبان که حتی با مدیرعامل باشگاه مشهدی به گرجستان سفر کرد تا چند بازیکن به بدنه تیمش اضافه کند به این بهانه که تا مشکلات حل نشود در تمرینات مشکی پوشان شرکت نکرده و به نظر می رسد دیگر هم قصد بازگشت ندارد!

از طرفی سیاه جامگان مشکلات مالی هم دارد و به طور مثال برخی از بازیکنان این تیم به دلایل مختلف نسبت به این موضوع اعتراض دارند و شاید یکی از علت عدم شرکت مرزبان در تمرینات همین مشکلات باشد اما ظاهرا این فقط پایان ماجرا نیست.

در این بین یک تیم دسته اولی که وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد به مرزبان پیشنهادی قابل توجه داده که همین موضوع باعث شده تا سرمربی فعلی مشکی پوشان مردد شود و قید حضور در تمرینات را بزند.اتفاقی که در فوتبال ایران چندان عجیب نیست.

با این شرایط مسئولان باشگاه سیاه جامگان هم بیکار ننشسته و به نظر می رسد با ادامه رفتار مرزبان عطای کار با این مربی را به لقایش بخشیده و به همکاری با وی پایان بدهند. این در حالی است که رضا عنایتی دستیار مرزبان که به همراه وی به مشکی پوشان آمده گزینه اصلی هدایت این تیم در ادامه رقابت های این فصل است. اتفاقی که شاید تا ساعاتی دیگر رسانه ای شود و بازیکن سابق استقلال برای اولین بار سرمربیگری در مشهد را تجربه کند.

/فارس

پاسخی بگذارید