سرمربی جدید تیم والیبال سایپا، پس از پایان نخستین مسابقه ای که هدایت نارنجی پوشان را بر عهده داشت، با خبرنگاران مصاحبه نکرد.
تاریخ: ۲۲:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه سایپا به تازگی میروسلاو ژیکو سرمربی بلغارستانی تیم والیبال خود را به دلیل نتایج ضعیف در هفت هفته گذشته لیگ برتر از کار برکنار و محمد شعبان خمسه را به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی کرد. شعبان خمسه در نخستین حضورش به عنوان سرمربی سایپا توانست این تیم را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه سایپا به تازگی میروسلاو ژیکو سرمربی بلغارستانی تیم والیبال خود را به دلیل نتایج ضعیف در هفت هفته گذشته لیگ برتر از کار برکنار و محمد شعبان خمسه را به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی کرد.

شعبان خمسه در نخستین حضورش به عنوان سرمربی سایپا توانست این تیم را به پیروزی سه بر یک مقابل سارویه برساند اما پس از این پیروزی در حالی که خبرنگاران در میکسدزون سالن خانه والیبال منتظر حضور او در محل انجام مصاحبه بودند، خمسه راهی رختکن شد و با رسانه ها گفت و گو نکرد.
مسئولین سازمان لیگ در جلسه شورای لیگ که پیش از آغاز این فصل از مسابقات برگزار شده بود اعلام کردند اگر سرمربیان تیم ها پس از مسابقه با رسانه ها مصاحبه نکنند جریمه خواهند شد.

پاسخی بگذارید