تيم ملي كاراته بانوان كشورمان براي شركت در آخرين مرحله ليگ جهاني كاراته وان امشب(چهارشنبه اول آذرماه) تهران را از طريق دوبي به مقصد اوكيناواي ژاپن ترك مي كنند.
تاریخ: ۲۱:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، لیگ جهانی کاراته وان(سری A) ژاپن طی روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ آذر ماه در شهر اوکیناوا با حضور ۷۸۳ کاراته کا از ۶۷ کشور برگزار می شود و تیم ملی کاراته بانوان ایران با ترکیب، رزیتا علیپور، سارا بهمنیار، نسرین […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، لیگ جهانی کاراته وان(سری A) ژاپن طی روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ آذر ماه در شهر اوکیناوا با حضور ۷۸۳ کاراته کا از ۶۷ کشور برگزار می شود و تیم ملی کاراته بانوان ایران با ترکیب، رزیتا علیپور، سارا بهمنیار، نسرین دوستی، طراوت خاکسار، آویشن باقری، زهره برزگر، دلارام دوستی، مبینا کاویانی و محدثه آقایی با سرمربیگری لیلا بهرامی و ابوالفضل شهرجردی، هامون درفشی پور، صالح اباذری و مهدی قراری زاده در بخش مردان عازم این پیکارها می شوند.

همچنین امیر مهدی زاده به دعوت فدراسیون کاراته ژاپن در این مسابقات حضور خواهد داشت. قهرمان کاراته آسیا و جهان قرار است پس از مسابقات لیگ جهانی، بمدت یک هفته برای ژاپنی ها استاژ فنی بگذارد.

محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته و جواد سلیمی عضو شورای داوران فدراسیون جهانی و رئیس کمیته داوان کشورمان نفرات اعزامی به لیگ جهانی کاراته وان ژاپن را همراهی می کنند.

پاسخی بگذارید