سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: پیش از آغاز مسابقه بازیکنانم را به خوبی تهییج کرده بودم و خوشحالم که مقابل کاله کم اشتباه بازی کردند.
تاریخ: ۲۱:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مصطفی کارخانه پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل کاله در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: پیش از آغاز مسابقه بازیکنانم را به خوبی تهییج کرده بودم و خوشحالم که مقابل کاله کم اشتباه بازی کردند. وی افزود: درباره انگیزه بازیکنان جوان با شاگردانم حرف زده بودم و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مصطفی کارخانه پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل کاله در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: پیش از آغاز مسابقه بازیکنانم را به خوبی تهییج کرده بودم و خوشحالم که مقابل کاله کم اشتباه بازی کردند.
وی افزود: درباره انگیزه بازیکنان جوان با شاگردانم حرف زده بودم و حتی وقتی دو ست از حریف پیش افتاده بودیم هم به آنها گفتم که از برد مطمئن نشوید زیرا ممکن است انگیزه تیم حریف شرایط بازی را عوض کند.
کارخانه درباره برگزاری لیگ برتر بدون سیستم ویدئوچک گفت: اگر ویدئوچک وجود داشته باشد حق به حقدار می رسد و حتی اگر داور اشتباهی هم کند، این اشتباه اصلاح می شود. بهترین داوران جهان هم اشتباه می کنند و این مسئله اجتناب ناپذیر است اما با ویدئوچک می توان دیگر سوءتفاهمی باقی نمی ماند.
وی خاطرنشان کرد: باشگاه ها در ابتدای فصل مبلغی به فدراسیون و هیات استانی خود می دهند و انتظار حداقلی ما این است که سالن مناسب و امکانات لازم مانند ویدئوچک را داشته باشیم.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید