جواد نکونام:
تاریخ: ۲۱:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
نام نویسنده: علی گرجی پور
تیم ملوان اتلاف وقت را در دستور کار قرار داده بود و اجازه فوتبال بازی کردن را به ما نداد

آقای دست نشان می‌تواند هرچه می‌خواهد درباره من بگوید اما باید یادش باشد که خیلی چیزها هم درباره ایشان می‌گویند که من نباید به آن‌ها اشاره کنم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در گفتگو با خبرنگار . مازند اسپرت (مازند ورزش)، اظهار داشت:
خونه به خونه بسیار خوب فوتبال بازی کرد اما چند هفته‌ای است که گل نمی‌زنیم و در دادن پاس‌های آخر دقت لازم را نداریم.

امروز هم در بازی خانگی خود فرصت‌سوزی زیادی کردیم ولی در مجموع از بازیکنانم راضی‌ هستم چون تیم ملوان تیم واقعا قدرتمندی است اما امروز اسیر تیم ما شدند و وقت تلف می‌کردند چون آن‌ها به دنبال کسب تساوی بودند.
کاپیتان سابق تیم ملی ایران اظهار داشت:
ما کاملا تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که ملوان تیمی است که هم در خانه و هم خارج از خانه نتایج خوبی را مقابل حریفان خود کسب کرده است.

وی در ادامه افزود: باید در بعضی پست ها تیم‌ خود را تقویت کنیم و به دنبال این هستیم که بازیکنان مورد نظر خود را پیدا کنیم چون در نیمکت واقعا کسی را نداریم و در این دیدار نیز بازیکن محروم و مصدوم زیادی داشتیم و نتوانستیم تعویض تاثیرگذاری انجام دهیم.

نکونانم در رابطه با قول صعود خونه به خونه بابل به لیگ برتر نیز اظهار داشت:

من از اول هم هیچ قولی ندادم و حالا هم میتوان گفت که ما تمام تلاش‌ خود را انجام می دهیم که همه بازی‌ها را به بهترین نحو ممکن بازی کنیم و نتیجه مطلوب را کسب کنیم و امروز هم ملوان مقابل ما فقط یک موقعیت گل داشت چون آن‌ها فقط می‌خواستند توپ را روی هوا نگه دارند و از پاس‌های دوم استفاده کنند که ما اجازه این کار را هم به آنها ندادیم.
وی افزود: بازیکنان ملوان در نیمه دوم وقت تلف می‌کردند و روی بعضی صحنه‌ها سه نفر باهم روی زمین می افتادند و اجازه فوتبال بازی کردن را به تیم ما نمی‌دادند.

پاسخی بگذارید