تاریخ: ۱۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
نام نویسنده: sobhan

به گزارش “مازنداسپرت“، هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز با ۶ دیدار پیگیری شد که در حساس‌ترین بازی دو تیم مدعی قهرمانی گیتی‌پسند و تاسیسات دریایی تهران در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت اما در نیمه دوم […]

به گزارش “مازنداسپرت“، هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز با ۶ دیدار پیگیری شد که در حساس‌ترین بازی دو تیم مدعی قهرمانی گیتی‌پسند و تاسیسات دریایی تهران در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.

نیمه نخست این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت اما در نیمه دوم گیتی‌پسند که از حمایت تماشاگرانش بهره می‌برد موفق شد سوار بر بازی شود و با نتیجه ۶ بر ۲ قهرمان آسیا و فصل گذشته لیگ برتر را شکست دهد. گل‌های گیتی‌پسند را سعید افشار(۲ بار)، مهران عالیقدر(۲ بار)، مهدی جاوید و سعید تقی‌زاده به ثمر رساندند و برای تاسیسات دریایی نیز علی اصغر حسن‌زاده و وحید شمسایی گلزنی کردند. این نخستین شکل فصل شاگردان شمسایی بود.

در دیگر دیدار حساس هفته دهم حفاری اهواز موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داده و به رده پنجم جدول صعود کند. حسین فهیمی، شهاب طالبی و میثم برمشوری برای حفاری و علیرضا عسگری‌کهن و جواد اصغری‌مقدم گل‌های دبیری را به ثمر رساندند.

یاسین پیشرو قم نیز در ادامه ناکامی‌های سه هفته اخیر خود این بار با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شهروند ساری شد تا با سه پله سقوط جایگاه هشتم جدول را داشته باشد.

نتایج کامل دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتسال به صورت زیر است:

ملی حفاری اهواز ۳ – دبیری تبریز ۲
گیتی‌پسند اصفهان ۶ – تاسیسات دریایی تهران ۲
شهروند ساری ۳ – یاسین پیشرو قم ۲
فردوسی مشهد ۱ – منصوری قرچک ۰
مقاومت البرز ۱ – فرش‌آرا مشهد ۱
آذرخش بندرعباس ۰ – میثاق تهران ۰
* لازم به ذکر است، دیدار تیم‌های مس سونگون تبریز و کاشی‌نیلو اصفهان به دلیل عدم حضور نماینده اصفهان برگزار نشد.

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید