تاریخ: ۱۶:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران به دومین پیروزی قاطعانه خود در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا دست یافت.   به گزارش “مازنداسپرت“، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در چارچوب دومین دیدار خود از سری رقابت های فوتبال نوجوانان گروه Eمقدماتی قهرمانی آسیا، عصر امروز– جمعه – ۲۷ شهریور – در مصاف با تیم ملی نوجوانان […]

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران به دومین پیروزی قاطعانه خود در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا دست یافت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در چارچوب دومین دیدار خود از سری رقابت های فوتبال نوجوانان گروه Eمقدماتی قهرمانی آسیا، عصر امروز– جمعه – ۲۷ شهریور – در مصاف با تیم ملی نوجوانان هند به پیروزی قاطع سه بر صفر رسید.

 گل های ایران در این دیدار توسط محمد شریفی (دقیقه ۱۶) ، امیر خدا مرادی (دقیقه ۴۲) و محمد قادری (دقیقه ۵۶) به ثمر رسید.

همچنین داور کویتی این بازی به بوریس سینگ از هند و عارف محمد علی پور از ایران کارت زرد نشان داد.
شاگردان حمید علیدوستی، از همان دقایق ابتدایی این دیدار، با ارایه بازی تاکتیکی، موقعیت های مختلفی برروی دروازه تیم هند ایجاد کردند و موفق به

علی شعبان وعباس غلام از کویت و احمد سعید از امارات، به ترتیب داور و کمک داوران این بازی بودند.

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با این نتیجه و ثبت دو برد در صدر جدول قرار گرفت و هند با سه امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بحرین در جایگاه دوم قرار دارد.

شایان ذکر است، در همین چارچوب، تیم فوتبال نوجوانان بحرین از ساعت ۱۴ امروز مقابل تیم لبنان قرار گرفته و توانست این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

گفتنی ست رقابت های فوتبال نوجوانان گروهE مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز از ۲۵ لغایت۲۹ شهریور با حضور تیم های ایران، بحرین، لبنان و هند به میزبانی باشگاه گسترش فولاد برگزار می شود.

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید