تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
نام نویسنده: sobhan

چلسی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس، یکی از بدترین شروع های تاریخ خود را در فصل جدید داشته و پس از گذشت ۵ هفته، در رده هفدهم قرار دارد.   به گزارش “مازنداسپرت“، این تیم تنها یک برد خارج از خانه کسب کرده و در ۵ بازی خود متحمل سه شکست شده […]

چلسی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس، یکی از بدترین شروع های تاریخ خود را در فصل جدید داشته و پس از گذشت ۵ هفته، در رده هفدهم قرار دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، این تیم تنها یک برد خارج از خانه کسب کرده و در ۵ بازی خود متحمل سه شکست شده است. تاکنون سابقه نداشته تیمی با چنین استارتی، بتواند در نهایت قهرمان انگلیس شود.

ینس لمان، دروازه آلمانی سابق آرسنال، در همین رابطه به “Omnisport” گفت:” مورینیو حالا می خواهد به همه ثابت کند که حتی با چنین شروع ضعیفی، بازهم قادر است چلسی را قهرمان انگلیس کند که اگر موفق به انجام این مهم شود، واقعا کار خاص و بی نظیری را انجام داده است.
آنها ۱۱ امتیاز با تیم اول جدول(منچسترسیتی)فاصله دارند و برای جبران، باید دست به کار خارق العاده ای بزنند. با این حال من در این مورد تردید دارم و شانسی برای قهرمانی چلسی قائل نیستم. بعید می دانم مورینیو و چلسی قادر به انجام این کار بزرگ باشند.”

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید