تاریخ: ۱۰:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :تیم کشتی بزرگسالان بهشهر در رقابت های قهرمانی مازندران که با حضور کشتی گیرانی از همه شهرهای مازندران در سالن شهید چمران گلوگاه برگزار شد ، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد .   به گزارش مازند اسپرت ؛ این افتخار در شرایطی برای تیم بهشهر کسب شد که ۲۳ سال قبل کشتی […]

12455مازند اسپرت :تیم کشتی بزرگسالان بهشهر در رقابت های قهرمانی مازندران که با حضور کشتی گیرانی از همه شهرهای مازندران در سالن شهید چمران گلوگاه برگزار شد ، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ این افتخار در شرایطی برای تیم بهشهر کسب شد که ۲۳ سال قبل کشتی گیران بهشهری موفق به بالا رفتن از سکوی قهرمانی استان شده بودند .

پس از سکانداری رسول خادم در فدراسیون کشتی و تاکید وی بر لزوم طی کردن همه مراحل پایه توسط کشتی گیران برای رسیدن به دوبنده تیم ملی ، همه کشتی گیران مدعی در این رقابت ها با آمادگی کامل شرکت کردند که این امر ، ارزش های قهرمانی تیم بهشهر را بیش از پیش نشان می دهد .

تیم بهشهر در پایان این رقابت ها با ۴۸ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم ساری با ۴۲ امتیاز دوم شد و تیم قائمشهر با ۴۱ امتیاز به مقام سوم رسید .

در این مسابقات ۳۵ تیم شهرهای مازندران به مدت دو روز با هم رقابت کردند .

 

1

2

3

4

5

6

پاسخی بگذارید