تاریخ: ۱۹:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن تیم فوتبال بادران گفت: بادران ريخت و پاش نمي كند اما به تعهداتي كه دارد متعهد است و روي اصول خودش قدم بر مي دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم اسلامی در مورد بازی روز گذشته بادران مقابل مس رفسنجان اظهار داشت:  حق بادران نبود دو گل بخورد ، در کل  تیم برتر زمین بودیم، واقعا به فوتبال ظلم می شد اگر این بازی را می باختیم چون خیلی خوب بازی کردیم. خدا را شکر که توانستیم با برد بازی را تمام کنیم اما واقعا بازی در زمین مصنوعی سخت است.
وی در مورد دو گلی که به ثمر رساند گفت: باید تلاش می کردیم تا به برد می رسیدیم و خوشحالم فقط به این خاطر که برد را بدست ‌آوردیم و در کورس هستیم.این دو گلم را تقدیم ربیعی می کنم چون واقعا برای تیم با تمام وجود زحمت کشید و فشار زیادی را تحمل کرد. برد مس رفسنجان تنها چیزی بود که باید او بدست می ‌آورد.

این بازیکن ادامه داد: در این شرایط فوتبال که کمتر باشگاهی به تعهدات خود عمل می کند به نفع فوتبال است که بادران موفق شود و به لیگ برتر صعود کند. بادران ریخت و پاش نمی کند اما به تعهداتی که دارد متعهد است و روی اصول خودش قدم بر می دارد. فوتبال هم به ریخت و پاش نیاز ندارد و فقط به مدیرانی نیاز دارد که متعهد باشند.

/فارس

پاسخی بگذارید