تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی آذربایجان گفت: ز صمیم قلبم به اهالی مردم کرمانشاه که عزیزان خود را از دست داد‌ه‌اند تسلیت می‌گویم، به خاطر این اتفاق دردناک و غم‌انگیز ناراحت هستم و برای بازماندگان غیور مرد کشورمان آرزوی سلامتی دارم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهماندوست  ضمن تسلیت به مردم کرمانشاه برای بازماندگار آرزوی صبر کرد و گفت: از صمیم قلبم به اهالی مردم کرمانشاه که عزیزان خود را از دست داد‌ه‌اند تسلیت می‌گویم، به خاطر این اتفاق دردناک و غم‌انگیز ناراحت هستم و برای بازماندگان غیور مرد کشورمان آرزوی سلامتی دارم. ساعتی نیست که پیگیر اخبار کشور عزیزم در رابطه با این اتفاقی که رخ داده نباشم، می‌دانم که آنها در شرایط بد آب و هوایی روزهای سختی را سپری می‌کنند و از دولت مردان کشورم می‌خواهم که با تمام قوا به فریاد این مردم برسند و به این عزیزان کمک کنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود، گفت: الان وقت آن رسیده که دولت تمام امکانات خود را در اختیار مردم کرمانشاه بگذارد. مردم در کنار دولت هستند اما باید کمک اصلی را دولت کند. به هر حال زندگی در چادر برای لحظاتی خوب است اما باید هرچه زودتر به فکر ساختن خانه برای این عزیزان باشند. الان وظیفه دولت است که به فکر مردم باشد و در این لحظات است که مردم به دولت خود می‌توانند اعتماد کنند، پس الان زمان ثابت کردن است. ما رأی می‌دهیم تا رئیس جمهور انتخاب شود و حالا که کشور ما رئیس جمهور دارد باید با تمام وزرای خود آستین‌ها را بالا بزنند و به مردم کرمانشاه که در روزهای جنگ سختی‌های زیادی را متحمل شدند، کمک کنند.

مهماندوست در پایان گفت: امیدوارم این آخرین غم مردم سرزمینم باشد و هرچه زودتر مشکلاتی که برای مردم کرمانشاه به وجود آمده به پایان برسد

/فارس

پاسخی بگذارید