تاریخ: ۱۹:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما باید بیشتر به فکر تلاش کردن و موفقیت تیم باشیم تا زمانی که قرارداد دارم در تیم استقلال خوزستان می‌مانم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پس از بازی مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد اظهار داشت:بازی پایاپایی بود همه به دنبال ۳ امتیاز بودند. تمرکز کافی در وقت های تلف شده نداشتیم.

ویسی در ادامه تاکید کرد: من به مردم خوزستان دین دارم. فوتبالم را مدیون خوزستان هستم چرا که در این شهر بازی کردم و با این تیم قهرمان لیگ ایران شدم. امروز هم بچه‌ها با غیرت و تلاش نشان دادند که پتانسیل این را داریم که اگر مشکلات مالی باشگاه حل شود از این بحران خارج شویم. همچنان امیدواریم تا مشکلات مالی حل شود. مسئولین استان قول دادند تا هر چه زودتر این مشکلات حل شود.

وی گفت: در این بازی خیلی بدشانس بودیم. متاسفانه تمرکز نداشتیم و به خاطر دو اشتباهی که لحظات‌ آخر مرتکب شدیم گل خوردیم. باید بیشتر دقت کنیم و یاد بگیریم وقتی داور سوت را نزده بازی تمام نشده. باید تلاش کنیم اشتباهاتمان جبران شود ولی امروز روز ما نبود. تمرکز کافی را نداشتیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: من نسبت به تعطیلات اعتراض ندارم و قبلا هم گفتم طبق برنامه فدراسیون و سازمان لیگ جلو می‌رویم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم شرایط‌مان را بهتر کنیم تا در جدول رتبه خوبی را به دست آوریم.

ویسی در پایان در خصوص جادوگری در فوتبال هم گفت: من جادوگری را به چشم خودم دیدم حتی افرادی بودند که به تمرین ما می‌آمدند و به دنبال این بودند که با این افراد همکاری کنیم اما من این افراد را تحویل نگرفتم و خودم به شخصه اعتقاد ندارم ولی متاسفانه این بحث جادوگری در فوتبال ما وجود دارد. ما باید بیشتر به فکر تلاش کردن و موفقیت تیم باشیم تا زمانی که قرارداد دارم در تیم استقلال خوزستان می‌مانم. امیدوارم هر چه زودتر مشکل حل شود چرا که ما پتانسیل خوبی داریم و می‌توانیم از استعدادهایی که در شهر خوزستان وجود دارد به نحو احسن استفاده کنیم.

/فارس

پاسخی بگذارید