تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دومین دوره مسابقات فوتبال باشگاهی پیشکسوتان جام شهدای انقلاب اسلامی و بزرگان فوتبال با برگزاری دو دیدار مرحله نیمه نهایی فینالیست های خود را شناخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،،دومین دوره مسابقات فوتبال باشگاهی پیشکسوتان جام شهدای انقلاب اسلامی و بزرگان فوتبال با برگزاری دو دیدار مرحله نیمه نهایی فینالیست های خود را شناخت.

در این مسابقات که در رده سنی پنجاه، پنجاه و پنج و شصت سال در زمین چمن مجموعه شهید شیرودی برگزاری می شود ابتدا تیم های وحدت و راه آهن به مصاف هم رفتند و سپس استقلال و بانک ملی با هم مصاف داشتند.

پیش از آغاز این دو دیدار یاد و خاطره درگذشتگان زلزله غرب کشور گرامی داشته شد . این در حالی بود که از ساعات اولیه صبح سه شنبه مجموعه شهید شیرودی پذیرای جمع کثیری از بزرگان و اهالی ورزش بود که با کمک های نقدی و غیر نقدی خود به یاری هموطنان زلزله زده شتافته بودند.

در دو بازی برگزار شده نتایج زیر به دست آمد تا به این ترتیب استقلال و راه آهن راهی فینال شوند و بانک ملی و وحدت برگزار کننده بازی رده بندی برای کسب مقام سوم باشند. برنامه مسابقات نهایی و رده بندی متعاقبا از سوی کمیته برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.

نتایج مرحله نیمه نهایی

راه آهن ۵- وحدت صفر

گل:ایوب سلیمی مقدم دو گل، منوچهر طاهرخانی، پرویز میرزایی و یوسف حاج محمد برای راه آهن

استقلال ۳- بانک ملی صفر
گل: بهروز پرورشخواه دو گل و ناصر شهسواری برای استقلال

داوران :مهدی هنروری ، امیر لامعی و ولی امجدی

در این روز فرصتی دست داد تا از پیشکسوتانی چون اصغر تقی بیک، محمد اسحاق زاده، علی کرم سوری ، اکبرعزیزی ، احمد میرزاییان تقدیر شود.

/فارس

پاسخی بگذارید