تاریخ: ۱۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: هر چقدر در لیگ پیش می‌‌رویم شرایط پیکان بهتر می‌شود اما همچنان جای زیادی برای پیشرفت داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر صفر تیمش در هفته هفتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: سارویه تیم خیلی خوبی است و از نظر قدرت حمله، نسبت به بسیاری از تیم‌های لیگ برتری شرایط خوبی دارد اما با برنامه قبلی وارد زمین شدیم و توانستیم پیروز شویم.

وی افزود: در هفته‌های ابتدایی فصل گفتم که از نظر هماهنگی مشکل داریم اما هرچه در لیگ پیش می رویم شرایط ما بهتر می شود اما همچنان جای زیادی برای پیشرفت داریم. این موضوع که تیم ما ستاره دارد یا نه نیز اصلا اهمیت ندارد بلکه موضوع مهم این است که از نظر تیمی چگونه کار می کنیم. امیدوارم روند رو به بهبود تیم ما ادامه داشته باشد.

اکبری درباره بازیکن جدید پیکان گفت: در ابتدای فصل یک بازیکن خارجی جذب کردیم اما مصدومیت داشت و شرایط او با تیم ما جور نمی آمد و در نهایت هم مجبور شدیم قراردادمان را لغو کنیم. بازیکن جدیدی که به خدمت گرفته ایم در تیم ملی هلند بازی می‌کند و ۲۱۵ سانتی متر قد دارد. این بازیکن آماده است اما در مسابقه با سارویه از او استفاده نکردم تا بیشتر با تیم هماهنگ شود و در هفته های آینده او را به میدان بفرستیم.

/فارس

پاسخی بگذارید