تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکنان تیم استقلال در اقدامی متحد پیراهن‌های خود را برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور به حراج گذاشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازیکنان تیم استقلال در اقدامی خداپسندانه در راه کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اقدام به حراج پیراهن‌های خود کردند. قرار است این پیراهن‌ها با امضای تمامی بازیکنان برای افراد خیری که قصد کمک دارند در نظر گرفته شود.

در متن پیام بازیکنان استقلال آمده است:

سلام و عرض تسلیت به همه هموطنان عزیز در سراسر ایران
ما بازیکنان تیم استقلال ضمن همدردی و تسلیت به مردم عزیز و زلزله‌زده غرب کشور اعلام می‌کنیم برای کمک به عزیزانی که در این شرایط سخت و طاقت‌فرسا و در روزهایی که نزدیک‌ترین نفرات خانواده خود را از دست داده‌اند از هیچ کمک و کوششی دریغ نخواهم کرد و خودمان را در کنار مردم شریف قصر شیرین، کرمانشاه، سر پل ذهاب و تمامی مناطق زلزله زده قرار می‌دهیم.
به همین علت از این طریق اعلام می‌یکنم تعدادی از پیراهن‌هایمان در فصول اخیر را که با آنها خاطرات خوب زیادی داریم با امضای کامل تمامی مجموعه استقلال جهت کمک به مردم شریف کرد زبان و زلزله زده غرب کشور به حراج گذاشته و امیدوارم تمامی مردم خیر و شریف در این راه خیر سهیم شوند.
مردم خیر و شریف و هواداران فوتبال این موضوع را در نظر داشته باشند که این شرایط وجود دارد که پیراهن دلخواه شخص خیر به او اهدا شود و اگر شخصی پیراهن بازیکن خاصی را مد نظر داشت حتما این پیراهن تهیه شده و با امضای تمامی اعضای تیم به او اهدا خواهد شد.
عزیزانی که تمایل دارند در حراج این پیراهن ها در راه کمک به مردم زلزله زده شرکت کنند به شماره تلفن ۰۹۱۰۶۲۸۹۴۹۸ پیامک زده و رقم پیشنهادی خود را برای کمک و خرید پیراهن‌های بازیکنان استقلال اعلام کنند. در این بین به تمامی پیامک‌ها پاسخ داده خواهد شد و امیدواریم با این حرکت کمکی هر چند ناچیز به هموطنانمان کنیم.

 

/فارس

پاسخی بگذارید