تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم والیبال سارویه گفت: فقط وعده شنیدیم؛ قرار بود هفته پیش از سرمربیگری سارویه استعفا دهم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهزاد محمودی درباره مشکلات مالی تیم سارویه مازندران اظهار داشت: مسئولین قول‌های زیادی برای کمک به تیم داده بودند اما هیچکدام از این قول ها عملی نشده است و صبر و پشتکار بازیکنان است که این تیم را اداره می‌کند.
وی ادامه داد: قرار بود هفته پیش در یک مصاحبه مطبوعاتی از سرمربیگری تیم استعفا دهم. به احترام بازیکنان می خواستم بروم زیرا هر کدام از آنها سال ها برای والیبال کشور زحمت کشیده اند و خوب نیست چنین رفتاری را ببینند. با این وجود دوستان تماس گرفتند و قول دادند که در آینده نه چندان دور به تیم کمک کنند. پس از این قول های جدید جلسه ای با بازیکنان برگزار کردیم که نظر بازیکنان این بود که فعلا به کار ادامه دهیم تا مسئولین به وعده های خود عمل کنند.
محمودی خاطرنشان کرد: فعلا فقط وعده شنیده ایم. امیدوارم وعده های جدید خالی از لطف نباشد و به بازیکنانی که هر کدام از افتخارات والیبال ایران هستند رسیدگی شود. در شان یک بازیکن نیست که سال ها در رده ملی برای والیبال کشور زحمت بکشد اما امروز برای تامین مایحتاج تیمش هم دچار مشکل باشد.
وی درباره مسابقه با پیکان گفت: پیکان از نظر تیمی شرایطی بهتر از ما دارد اما می توانستیم از این تیم حداقل یک ست بگیریم ولی در هر ست داور حداقل سه یا چهار اشتباه داشت، آن هم در صحنه‌هایی که فقط شخص داور می تواند درباره آنها نظر بدهد. داور خطای دو ضرب بازیکنان پیکان را نمی گرفت به شکلی که حتی به نظر می رسید بازیکنان غیر پاسور پیکان، بهتر از سعید معروف پاس می دهند. در مقابل پاس معمولی پاسور ما خطا اعلام می شد.
سرمربی سارویه گفت: از اشتباهات داور دلم شکست. به داور هم گفتم با تصمیمات شما تصور کردم شاید قوانین عوض شده و چون ما در شهرستان هستیم خبردار نشده ایم.

/فارس

پاسخی بگذارید