تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن اسبق استقلال گفت: برخی از مدیران باشگاه‌ها می‌خواهند مسائل را عشایری را حل کنند و همه چیز را ماست‌مالی کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی حمودی پس از تساوی یک بر یک مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: بازی خوبی بود و همان دقایق اول گل زدیم و موقعیت های گلزنی زیادی هم داشتیم و در طول ۹۰ دقیقه سوار بر بازی بودیم.یکی دو پنالتی هم برای ما نگرفتند و در مجموع بهتر از صنعت نفت بازی کردیم.

وی در مورد اینکه از باشگاه استقلال طلبکار هست یا نه گفت: بله من هم از باشگاه طلبکارم . مبلغش را نمی گویم اما شکایت هم نکردم. دادخواست هم داده‌آم و قرار است به این طلبم رسیدگی شود. هیچ کسی هم از باشگاه با من تماس نگرفته که بگوید آیا پولت را می‌خواهی یا نه.

حمودی در مورد اینکه به کمیته تعیین وضعیت مراجعه کرده یا نه، اظهار داشت: نه هنوز حکمم صادر نشده است. البته دوست دارم این مسئله با باشگاه دوستانه حل شود تا شکایت. البته با توجه به اینکه استقلال باشگاه سابقم است و این تیم را از بچگی دوست داشتم از این تیم شکایت نمی‌کنم. ۴ سال است صبر کردم و پولی نگرفته‌ام. امیدوارم مدیرانی که در استقلال حضور دارند مردانگی کنند و با من توافق کنند. همه پولم را هم نمی‌خواهم بخشی از طلبم را بدهند.

بازیکن پیکان در مورد اینکه برخی از بازیکنان مطالباتشان را بخشیده‌اند اما باشگاه‌ها باید یاد بگیرند به قراردادهایشان پایبند باشند، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا برخی از مدیران حاضر در باشگاه‌ها دوست دارند کار را عشایری حل کنند. تصور نمی‌کند که با فیفا و AFC سروکار پیدا کنند. می‌خواهند یک نامه بدهند و همه مطالبات بخشیده شود و مسئله را ماست مالی کنند. کار را قانونی انجام بدهند بهتر است. رضایت طلبکار را جلب کنند و به او پول بدهند. چرا فقط می‌خواهند همه چیز را ماست مالی کنند و بگویند بله ما کار را انجام داده‌ایم. فردا هم دوباره بازیکن دیگری نامه‌ای به AFC می‌دهند و همه مسائل از نو شروع می‌شود و دوباره یکی محروم می‌شود. کار را قانونی انجام دهید. روز اول به بازیکن بگویید چقدر می‌توانید پول بدهید. چرا قرارداد ۲ میلیاردی امضا می‌کنند و ۵۰۰ میلیون به بازیکن می‌دهند بعد انتظار دارند بازیکن دنبال پولش نرود و شکایت نکند؟ قرارداد معقول ببندید تا شکایت نشود. مطمئنا برخی از بازیکان این فصل هم دوباره از استقلال شکایت خواهند کرد. بهتر است قرارداد خوب بسته شود. تا بحث شکایت پیش نیاید.

/فارس

پاسخی بگذارید