رئیس فدراسیون ووشو در واکنش به ثبت نام در انتخابات دبیر کلی کمیته ملی المپیک گفت: اینکه چه اتفاقی در آینده رخ دهد معلوم نیست؛ باید وضعیت را ببینیم و اگر دیدم شرایط مناسب است آن وقت تصمیم می‌گیرم که برای چه سمتی کاندید شوم.
تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در مورد برگزاری مسابقات هفته اول و دوم لیگ برتر ووشو، اظهار داشت: امسال ۸ تیم در لیگ برتر ووشو حضور دارند. مسابقات را تک‌گروهی کرده‌ایم و ویژگی لیگ امسال این است. این اتفاق باعث می‌شود تعداد مسابقات بیشتر شود و هفته‌های بیشتری را ما مسابقه داشته باشیم. تیم‌های خوبی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در مورد برگزاری مسابقات هفته اول و دوم لیگ برتر ووشو، اظهار داشت: امسال ۸ تیم در لیگ برتر ووشو حضور دارند. مسابقات را تک‌گروهی کرده‌ایم و ویژگی لیگ امسال این است. این اتفاق باعث می‌شود تعداد مسابقات بیشتر شود و هفته‌های بیشتری را ما مسابقه داشته باشیم. تیم‌های خوبی مثل همیشه شاهد هستیم که حضور دارند، یکی دو تا تیم جدید مثل دانشگاه پیام نور به لیگ برتر اضافه شده‌اند. امیدوارم این لیگ بتواند مثل همیشه به تیم ملی کمک کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود، افزود: ملی‌پوشان ما تقریباً در بین تیم‌های حاضر در لیگ پخش شده‌اند. ان‌شاءالله یک لیگ خوبی را تا قبل از شروع اردوها برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا داشته باشیم. البته چند چهره جوان را دیده‌ام که امسال تازه در رده  جوانان آمده‌اند و در رده بزرگسالان بازی می‌کنند و فکر می‌کنم آینده تالوی ایران را بسازند.

وی در واکنش به این سوال که بعد از قهرمانی جهان انتظار می‌رفت نگاه‌ها باید به ملی‌پوشان بهتر باشد و قرارداد باشگاهی آنها بالاتر برود، اما گویا این طور نیست، به نظر شما چرا شرایط این طور است، گفت: توقع ما این است که باشگاه‌ها توجه بیشتری را به بچه‌ها داشته باشند. البته باید ببینیم که قراردادها و قیمت‌ها را با کی مقایسه می‌کنیم؟ اگر با رشته‌های توپی مقایسه می‌کنیم،‌بله، اما در بین رشته‌های انفرادی تقریبا قراردادهای بچه‌ها مبلغ مناسبی دارند. ووشو قهرمان دنیا است و توقع ما این است که باشگاه‌ها عنایت بیشتری کنند. البته اگر موفقیت‌ها به دست می‌آید یک بخش عمده آن باشگاه‌ها  تأثیر می‌گذارند. همین باشگاه‌ها به لیگ رونق می‌دهند.

علی‌نژاد در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه استقبال خوبی از ووشو شده است چرا جا برای گرم کردن ورزشکاران در سالن نیست، عنوان کرد: نگاه‌ها حتماً‌ بهتر می‌شود. یک مقدار زمان می‌برد،‌ مثل دکمه نیست که بزنیم همه چیز به یکباره تغییر کند.

رئیس فدراسیون ووشو در واکنش به این سوال که وقتی سالن شلوغ است جا برای راه رفتن نیست،‌ دلیل این موضوع چیست، خاطرنشان کرد: بله،‌ ما همیشه گفته‌ایم که این سالن تمرین است و سالن مسابقه نیست، اما ما همین یک سالن را داریم که متعلق به خودمان است و جابه‌جایی سکو و تالوفیلد هر هفته برای ما عملاً امکانپذیر نیست لذا مجبوریم مسابقات را همین جا برگزار کنیم.

علی‌نژاد در پاسخ به این سؤال که شنیده شده قرار است شما در انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان دبیرکل ثبت‌نام کنید آیا این موضوع صحت دارد یا نه،‌گفت: والا هنوز ثبت‌نام‌ها شروع نشده است من هم هنوز تصمیم نگرفته‌ام اما نمی‌دانم این مطلب را از کجا به شما اطلاع داده‌اند. باید ثبت‌نام‌ها شروع شود و ببینم شرایط‌ها به چگونه خواهد بود. تنها چیزی که ما الان می‌دانیم این است که ۲۵ دی‌ماه انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار می‌شود و هیأت اجرایی این را تصویب کرده است. اینکه چه اتفاقی در آینده رخ دهد معلوم نیست باید شرایط و وضعیت را ببینیم و اگر دیدم شرایط مناسب است آن وقت تصمیم می‌گیرم که برای چه سمتی کاندید شوم.

پاسخی بگذارید