تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: حضور بزرگان کشتی همچون سوریان و قاسم رضایی در اردوهای تیم ملی از لحاظ روحی و روانی برای ما خیلی خوب است امیدواریم آنها به اردو باز گردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد الیاسی عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: بعد از مسابقات جهانی این اولین اردو است که ما شروع کرده‌ایم خدا را شکر روزهای پایانی اردو است که البته برای آغاز اردوی خوبی بود بدن‌های ما هم کم‌کم به آمادگی خودش می‌رسد.

وی در خصوص شرایط اردوها، امکانات و رسیدگی‌ها افزود: نمی‌توان گفت شرایط نرمالی داریم ولی آقای خادم تمام تلاشش را انجام داده تا شرایط را از این که هست بهتر کند. ما هم امیدواریم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که کشتی کشور لطمه‌ای نخورد و ما در شرایط خوب تمرین کنیم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در خصوص پوست‌اندازی و جوان شدن تیم ملی کشتی فرنگی بعد از المپیک برزیل اذعان داشت: قهرمانان بزرگ ما همچون سوریان و رضایی بعد از المپیک کشتی نگرفته‌اند البته وجود آنها در اردوها خیلی خوب بود و ما می‌توانستیم از تجارب آنها استفاده کنیم. حضور آنها در اردوها برای ما دلگرمی بود و امیدواریم آنها دوباره به اردوها بازگردند و ما دلتنگ آنها هستیم. زمانی که آنها در اردوها حضور داشتند ما از لحاظ فنی از آنها استفاده می‌کردیم و آنها را الگوی خودمان قرار می‌دادیم. اگر آنها در اردو حضور داشته باشند و ما هم بتوانیم آنها را شکست دهیم یعنی طلای جهان را به دست آورده‌ایم.

الیاسی گفت:‌ من چند سالی حریف تمرین حمید سوریان بوده‌ام و قبل از المپیک همیشه با حمید سوریان تمرین می‌کردیم. من از تجارب او استفاده کردم که الان توانستم جا پای او بگذارم.

/فارس

پاسخی بگذارید