تاریخ: ۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربى تیم فوتسال گیتی پسند معتقد است که بازی کردن مقابل تیم‌هایی که شاگرد سابقش در آنها حضور دارد، دشوار است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین شمس، درباره پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل شهروند ساری اظهار داشت: همه تیم‌ها مقابل گیتی پسند با تمام وجود بازی می‌کنند و ما مسابقه بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. در نیمه اول فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم و در پایان با نتیجه نزدیکی پیروز شدیم. ما برد درخشانی کسب نکردیم، اما خدا را شکر توانستیم در چهار بازی متوالی ۱۲ امتیاز کسب کنیم.

وی در خصوص قضاوت تیم داوری این بازی گفت: حسین امیری قضاوت خوبی داشت، اما در یک صحنه سعید افشار از دروازه‌بان شهروند عبور و این دروازه‌بان روی افشار خطا کرد. خیلی‌ها اعتقاد داشتند داور می‌توانست دروازه‌بان حریف را اخراج کند که چنین اتفاقی رخ نداد. البته این تصمیم در نتیجه مسابقه تأثیرگذار نبود.

سرمربی گیتی پسند در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می‌تواند فاصله چهار امتیازی با مس سونگون صدرنشین را در هفته‌های آتی جبران کند یا خیر، تصریح کرد: هنوز ۹ بازی تا پایان لیگ پیش رو داریم و قرار است ۲۷ امتیاز دیگر تقسیم شود. ما می‌توانیم در ادامه لیگ مس سونگون را بگیریم و در پایان فصل به قهرمانی برسیم. همچنین در اصفهان با مس بازی داریم و می‌توانیم با شکست این تیم، فاصله امتیازی کنونی را جبران کنیم.

شمس در مورد تقابل هفته آینده گیتی پسند با تأسیسات دریایی با بیان اینکه تیمش بازی فوق‌العاده حساسی پیش رو دارد، خاطرنشان کرد: وحید شمسایی بازیکن و مربی بزرگ و بسیار باهوش است. او توانست روحیه تیمش را پس از سه شکست متوالی بازگرداند و همیشه بازی مقابل تیم‌هایی که شمسایی در آنها بازی یا مربیگری می‌کند، بسیار دشوار است. ما نیز تلاش می‌کنیم با سه امتیاز به اصفهان بازگردیم.

وی با بیان اینکه لیست تیم گیتی پسند توسط بازیکنانی پر شده است که مدنظر کادر فنی تیم نیستند، اظهار داشت: ما خیلی با کمبود بازیکن مواجه هستیم و تقریباً با هفت بازیکن در لیگ شرکت می‌کنیم. پیش‌تر بازیکنانی جذب شده‌اند که در حدواندازه قهرمانی لیگ نیستند و به جز هفت هشت بازیکن، بقیه در سطح پایینی قرار دارند. چون لیست تیم ما پر شده است، نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم و مجبوریم با این مشکل کنار بیاییم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید