تاریخ: ۰:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  دیدار دوستانه ایران و ونزوئلا در پایان نیمه نخست با نتیجه بدون گل به پایان رسید. این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه خوفرت کشور هلند برگزار شد. *  بازیکنان تیم ملی ایران پیش از دیدار برابر ونزوئلا به احترام قربانیان زلزله غرب ایران با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و بازیکنان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  دیدار دوستانه ایران و ونزوئلا در پایان نیمه نخست با نتیجه بدون گل به پایان رسید. این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه خوفرت کشور هلند برگزار شد.

*  بازیکنان تیم ملی ایران پیش از دیدار برابر ونزوئلا به احترام قربانیان زلزله غرب ایران با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و بازیکنان دو تیم به احترام حادثه دیدگان یک دقیقه سکوت کردند.

*در دقیقه ۲ جهانبخش با ارسال توپ در محوطه جریمه ونزوئلا موقعیت خطرناکی را بوجود آورد که قوچان نژاد با زدن توپ  به بالای دروازه ونزوئلا  این موقعیت را برای ایران از دست داد.

*برخلاف روزهای گذشته در ترکیب ثابت تیم ملی ایران  برابر ونزوئلا بازیکنی از استقلال حضور ندارد.

*این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

*دقیقه ۳۶  جدی‌ترین موقعیت بر روی دروازه ایران بوجود آمد که با جایگیری مناسب سید جلال حسینی توپ از روی خط دروازه ایران برگشت داده شد تا دروازه بیرانوند باز نشود.

پاسخی بگذارید