رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت :حق الزحمه داوران در کلیه مسابقات لیگ های کشور اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان افزایش یافت.
تاریخ: ۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه به اینکه در جلسات قبلی هیات رئیسه طرح افزایش دستمزد داوران کلیه مسابقات (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در بخش آقایان و بانوان را ارائه کرده بودیم، خوشبختانه در جلسه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه به اینکه در جلسات قبلی هیات رئیسه طرح افزایش دستمزد داوران کلیه مسابقات (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در بخش آقایان و بانوان را ارائه کرده بودیم، خوشبختانه در جلسه امروز (دوشنبه ۲۲ آبان) هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این طرح به تصویب اعضای هیات رئیسه رسید.

وی در ادامه بیان کرد: بر هیچکس پوشیده نیست داوران در فوتبال ایران زحمات زیادی می‌کشند و تحت فشارهای فراوانی قرار دارند. معتقدم داوران همانند بازیکنان، مربیان و کلیه دست اندرکاران فوتبال در یک تیم باید از حمایت های مالی برخوردار باشند. زیرا آنها نیز همانند بازیکنان نیاز به مربی بدنساز، متخصص تغذیه، فیزیوتراپ دارند تا از لحاظ روحی و روانی تقویت شوند و نهایتا رفاه نسبی را داشته باشند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد دستمزد داوران فوتبال ۳۰% ، فوتسال و فوتبال ساحلی ۳۵% در بخش آقایان افزایش پیدا کند. همچنین فوتبال بانوان ۵۰% و فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان ۴۰% افزایش پیدا کرد.

اصفهانیان در پایان ضمن تشکر از رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه گفت: جا دارد تشکر ویژه ای از مهدی تاج به دلیل حمایت هایی که از داوران کرده است، داشته باشم. امیدوارم در آینده با عملکرد خوب داوران در مسابقات پیشرو موفقیت های بیشتری در این زمینه کسب کنیم.

پاسخی بگذارید