سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: صحبت از قهرمانی در حالی که 10 بازی باقی مانده درست نیست و ما تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد.
تاریخ: ۰:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حمید بی‌غم  بعد از پیروزی پرگل ۷ بر یک تیم فوتسال مس سونگونورزقان مقابل مقاومت قرچک گفت: خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را با تلاش بازیکنانم به دست بیاورم. امروز بازی خوبی بود و با توجه به اینکه ما در بازی دور رفت که دچار حاشیه‌های قرچک شده […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حمید بی‌غم  بعد از پیروزی پرگل ۷ بر یک تیم فوتسال مس سونگونورزقان مقابل مقاومت قرچک گفت: خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را با تلاش بازیکنانم به دست بیاورم. امروز بازی خوبی بود و با توجه به اینکه ما در بازی دور رفت که دچار حاشیه‌های قرچک شده بودیم خیلی تلاش کردیم در این بازی از حاشیه‌‌ها دور بمانیم و با ارائه یک بازی زیبا این حاشیه‌ها را مرتفع کنیم.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر به‌جز سه الی چهار دقیقه اول که خیلی عصبی بودیم بازیکنانم خیلی خوب توانستند این بازی را کنترل کنند و با تلاش بسیار زیادی که از خود نشان دادند توانستند یک نتیجه خوب رقم بزنند و جا دارد که از بازیکنانم و هواداران که در سالن حضور داشتند تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به سؤالی که با توجه به بازی‌های خوب مس و پیروز‌های پی‌ در پی این تیم آیا می‌توان از این لحظه مس را به عنوان قهرمان لیگ دانست، گفت: به هیچ‌وجه این حرف درست نیست و هنوز حدود ۱۰ بازی باقی مانده است. ما از الان به فکر بازی هفته بعد با آتلیه قم هستیم و تیم ما همیشه بازی به بازی فکر می‌کند. هدف کادر فنی و بازیکنانم این است که دست از تلاش خود تا آخرین لحظه برنداریم.

پاسخی بگذارید