نتایج هفته دهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور؛
تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
نام نویسنده: علی احمدی
صدرنشینی برای قراخیلی ها و فرصتی عالی برای شهدای ساری/چالوسی ها هم بردند !

لیگ دسته سوم کشور امروز وارد هفته دهم خود شد و نمایندگان مازندران برابر حریفانشان به برتری دست پیدا کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دهم رقابتهای لیگ دسته سوم کشور مرحله اول امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که در این روز نمایندگان استان مازندران برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

در یکی از مهمترین دیدار های این هفته تیم شهدی مولایی قراخیل در دیداری خانگی میزبان تیم ابومسلم ثامن مشهد بود. در این دیدار شاگردان ابراهیم مرادی جوان که بخت های زیادی برای صعود از این مرحله را دارند موفق شدند حریف خود را با نتیجه دو بر یک شکست دهند و به صدر جدول این گروه برسند.

قراخیلی ها در این دیدار موفق شدند با گل های ایمان جعفر اوغلی و آرش فتحی حریف مشهدی خود را با شکست بدرقه کنند و با کسب این سه امتیاز و با ۲۱ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرند.

در دیگر دیدار تیم فوتبال شهدای ساری که روی نوار پیروزی قرار داشت، این هفته در خانه به مصاف کاوه شهرداری ورامین رفت. در این دیدار خانگی شاگردان شریفی موفق شدند حریف سخت کوش خودشان را با نتیجه سه بر دو شکست دهند.

گل های شهدای ساری در این دیدار توسط تقی خداشناس(۲گل) و مهدی ساداتی به ثمر رسیده شد.

شاگردان شریفی که با مدیریت جدیدشان و حضور اصغر یمینی سیر صعودی خوبی را پشت سر میگذارند با این برد ۱۲ امتیازی شدند و در دره ششم جدول قرار گرفتند و در صورت برتری در سه دیدار آینده تا حدودی صعودشان به دور بعدی این رقابت ها قطعی خواهد شد.

گفتنیست؛ دیگر نماینده استان مازندران تیم ساحل اورنگ چالوس نیز ، سه شنبه در دیداری خانگی از ساعت ۱۴:۱۵ به مصاف ساوالان یوردوم مشکین شهر رفت. در این دیدار شاگردان اکبر شوکتی موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهند.

گل های چالوسی ها در این دیدار توسط وحیداحمدی،محسن بابایی، مصطفی دولتشاهی،سیامک مرتمی (۲گل) به ثمر رسیده شد.

گروه یک:

استقلال نوین بجنورد ۰–۰ داماش تهران

نگین شاهوار شاهرود ۰–۳ صنعت مشهد

شهید مول‍ایی قراخیل ۲–۱ ابومسلم ثامن مشهد

شهدای ساری ۳–۲ کاوه شهرداری ورامین

سه شنبه۹۶/۰۸/۲۳

شهید کریمی تهران–آریا سپاهان تهران(۱۴:۰۰)

گروه دوم:سه شنبه(۹۶/۰۸/۲۳)

امید حسن آباد –بهمن سبز البرز (۱۴:۰۰)

فولاد ویژن ماهان–صفاهان اصفهان(۱۴:۰۰)

ستاره شهرقزوین–آریا مینوی خرم دره(۱۴:۱۵)

ساحل اورنگ چالوس–ساوالان یوردوم مشکین شهر(۱۴:۱۵)

سهیل قم–پاس گیلان(۱۴:۱۵)

گروه سه:

آرش ری ۶–۰ پاس ساوه

ذوب و فلزات بهار ۰–۰ مبل محتشم تبریز

دالاهو کرمانشاه –ذوالفقارکاشان(لغو شد)

آذریورد شاهین دژ ۳–۲ عقاب تهران

بیمارستان پارس تهران ۳–۲ عقاب تبریز

شهرداری مریوان ۰–۳ مهدیه تبریز

گروه چهارم:

سپاهان ایذه ۰–۰ فولاد یاسوج

فرهنگ رامهرمز ۱–۱ پرسپولیس بنه گز

نساجی بروجرد ۱–۲ استقلال رامشیر

سپاهان خورموج ۲–۱ استقلال رامهرمز

پردیس خرم آباد ۱–۰ استقلال بنه گز

چهارشنبه۹۶/۰۸/۲۴

پیام چغادک –مهرگان دره شهر(۱۴:۳۰)

گروه پنجم:سه شنبه(۹۶/۰۸/۲۳)

پیشگامان بیرجند–شهرداری منوجان(۱۴:۰۰)

خلیج فارس میناب–زاگرس کیش(۱۴:۱۵)

فولاد بردسیر–شهید باقری گویم(۱۴:۱۵)

عقاب شیراز–جهادنصر سیرجان(۱۴:۳۰)

شهید رضایی فیروزآباد –سنگ آهن بافق(۱۴:۳۰)

 

پاسخی بگذارید