تاریخ: ۲۱:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار باشد شجاع خلیل زاده اینگونه محروم شود پس باید کل تیم استقلال هم محروم شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص محرومیت شجاع خلیل‌زاده گفت: به نظر من این محرومیت درست نیست، اگر قرار بود اینطور کسی محروم شود باید کل تیم استقلال محروم می‌شد.

وی ادامه داد: نبودن شجاع برای ما مشکل است اما جانشینان خوبی داریم، ما ماهینی و احمدزاده را هم مصnوم داریم، احمدزاده که اصلًا نمی‌رسد و او به تازگی به پیاده روی پرداخته است اما ماهینی احتمال دارد که بازی کند.

وی درباره پیروزی کرواسی مقابل یونان گفت: بازی خوبی انجام دادند و یونان بعد از ۵ سال ۴ گل خورد. آنها نشان دادند که کیفیت خوبی دارند. اگرچه چیزی تمام نشده اما خوشبین هستیم که کرواسی به جام جهانی برود.

برانکو درباره بحث حضور اشکان دژاگه در پرسپولیس اظهارداشت: ما منع جذب بازیکن داریم، ما اصلاً به بازیکن جدید فکر نمی‌کنیم چون حق گرفتن بازیکن نداریم. تیم ما عالی است و نتایج خوبی گرفتیم، طارمی ۲ ماه دیگر بر می‌گردد و به اندازه کافی بازیکن داریم. وقتی حق گرفتن بازیکن نداریم چرا این سوالات را می‌پرسید؟ تا یک سال آینده سوالی در این‌باره نپرسید.

وی درباره اینکه اگر بازیکنی بخواهد جدا شود تکلیف چیست؟ افزود: خب چه کار باید بکنیم؟ هرکس می‌خواهد برود، برود. ما به بازیکنانمان اعتماد و اعتقاد کافی داریم.

سرمربی پرسپولیس در باره مشکلات مالی این باشگاه هم اعلام کرد: من نمی‌دانم چه تغییراتی قرار است رخ بدهد، فعلاً می‌دانم که طاهری مدیرعامل است و کاشانی و ترکاشوند هم گفتند که او می‌ماند. در ۳ سال اخیر با طاهری همکاری خوبی داشتیم و با همکاری هم قدم‌های خوبی برداشتیم. از زیرساخت‌ها گرفته تا قهرمانی، شرایط خوبی داشتیم.

برانکو درباره آمار تفاضلی این تیم که نسبت به سال گذشته بهتر است، اظهارداشت: ما برای قهرمانی می‌جنگیم، به هر حال پارس جنوبی، پدیده و پیکان تیم‌های خوبی هستند. طبیعی است که زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده اما آمار ما بهتر از سال گذشته است. ۷۵ درصد امتیازات را جمع کردیم و به نیمه‌نهایی آسیا رفتیم، در جام حذفی هم قهرمان فصل قبل را بردیم و گل‌های بیشتری زدیم اما به هر حال یک ماراتن در پیش داریم و وقت زیادی باقی مانده است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص فرصتی که به شایان مصلح داد تا به کربلا برود، گفت: من به اعتقادات مذهبی او و بقیه احترام می‌گذارم، او توجه صادقانه‌ای به تیم دارد و او را بچه خوبی می‌دانم که خیلی خوب پیشرفت می‌کند. او از لیگ یک آمده و به تیم قهرمان پیوسته است. در این موقعیت او تلاش زیادی می‌کند و کمک‌حال تیم بوده است.

وی در خصوص اینکه آیا به بازی او اعتقاد دارد؟ خاطرنشان کرد: بله، او برای تمرینات وقت می‌گذارد اما به صورت غیر منتظره‌ای زیاد بازی کرده است. او از لیگ یک آمده و زیاد بازی کرده و باید بدانیم به یک تیم قهرمان آمده نه یک تیم معمولی و خودش را به خوبی وفق داده است.

وی در خصوص اینکه هواداران پرسپولیس پیگیر بازی‌های کرواسی هستند تا برانکو در این تیم بماند، اظهارداشت: این موضوع برای الان نیست، کرواسی یک بازی دیگر در پیش دارد و باید ببینیم که چه پیش می‌آید.

/فارس

پاسخی بگذارید