تاریخ: ۱۷:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : تیم ملی کشتی آزاد ساعت ۴ بامداد امروز از طریق فرودگاه بین‌المللی امام، با استقبالی پرشور وارد کشور شدند، محسن حاجی‌پور ملی‌پوش فرنگی‌کار ایران که شایعه پناهندگی وی در آمریکا چند روزی در رسانه‌ها پیچیده بود، همراه با همین کاروان به میهن بازگشت.   به گزارش مازند اسپرت ؛ محسن حاجی‌پور درباره […]

258252مازند اسپرت : تیم ملی کشتی آزاد ساعت ۴ بامداد امروز از طریق فرودگاه بین‌المللی امام، با استقبالی پرشور وارد کشور شدند، محسن حاجی‌پور ملی‌پوش فرنگی‌کار ایران که شایعه پناهندگی وی در آمریکا چند روزی در رسانه‌ها پیچیده بود، همراه با همین کاروان به میهن بازگشت.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ محسن حاجی‌پور درباره حواشی که به علت تاخیرش در بازگشت به ایران و شایعه پناهنده شدنش در آمریکا به وجود آمد، گفت:‌ به هیچ عنوان هدف من ماندن در آمریکا نبود بلکه با اجازه مسئولان تیم درخواست کردم که تنها چند روز دیرتر برای دیدار با دوستانم در این کشور بمانم.

وی ادامه داد: قرار نبود در آمریکا بمانم خودم هم به خاطر این شایعات در شوک هستم و وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم نمی‌دانم چرا این مسائل مطرح شد متاسفانه عده‌ای هم به آن دامن زدند شاید دلیلش عدم همراهی من با تیم فرنگی در بازگشت به ایران بود که این شایعه مطرح شد. هیچ‌گاه حاضر نیستم خاک کشورم را با هیچ جای دنیا عوض کنم آن هم با کشوری که با نام شیطان بزرگ می‌شناسیم و هیچ وقت وطنم را نمی‌فروشم.

دارنده مدال برنز آسیا تصریح کرد: هر زمان که کشورم به من نیاز داشته است مانند سرباز از خودگذشتگی کردم؛ حتی در مسابقات جهانی ۲۰۱۱ در حالی که شرایط بسیار خوبی برای کسب مدال داشتم، در دفاع از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و نظام جمهوری اسلامی ایران مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی حاضر نشدم با وجود اینکه یک سال برای رسیدن به هدفم زحمت کشیده بودم، اما پای اعتقاداتم ایستادم.

 

پاسخی بگذارید