تاریخ: ۱۸:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هزینه‌های مرتبط با برگزاری بازی دوستانه مقابل پاناما به صفر تقلیل پیدا کرد و درآمدزایی هم صورت گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و پاناما اظهار داشت: خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صداوسیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: با توجه به اینکه تبلیغات محیطی بازی هم در اختیار فدراسیون فوتبال بود و در این بازی بازاریابی خوبی هم برای جذب اسپانسر انجام داده بودیم، توانستیم از این مسابقه درآمدزایی کنیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به این دو مقوله، اینجا روی نکته مهمی تأکید می‌کنم و آن این است که هزینه‌های مرتبط با برگزاری این بازی دوستانه ملی به صفر تقلیل پیدا کرد و درآمدزایی هم صورت گرفت. امیدوارم این تعامل ادامه پیدا کند و رسانه ملی، حق پخش فوتبال را که حق مسلم فوتبال و باشگاه‌ها هست، بپردازد.

ممبینی خاطرنشان کرد: مجاب شدن صداوسیما بابت پرداخت حق پخش، نوید خوبی بود که شب گذشته انجام شد. امیدوارم این مسیر در آینده در بحث باشگاه‌ها هم ادامه پیدا کند تا فوتبال از مهم‌ترین حق خود بهره‌مند شود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید