سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی، گفت: کیفیت تیم داوری امروز خوب نبود.
تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  مهدی تارتار بعد از شکست ۳ بر ۲ مقابل سایپا در جام شهدا اظهار داشت: این مسابقات، مسابقات باارزشی است و می‌توانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم. امنیت و آرامش کنونی‌مان را مدیون جانفشانی و رشادت شهدا هستیم. وی افزود: بازی هم خوب بود و هر دو […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  مهدی تارتار بعد از شکست ۳ بر ۲ مقابل سایپا در جام شهدا اظهار داشت: این مسابقات، مسابقات باارزشی است و می‌توانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم. امنیت و آرامش کنونی‌مان را مدیون جانفشانی و رشادت شهدا هستیم.

وی افزود: بازی هم خوب بود و هر دو تیم بازی خوبی را انجام دادند اما کیفیت فنی تیم داوری خوب نبود.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه چرا بازیکنی مثل پورامینی را از ابتدا در ترکیب تیم نگذاشت، اظهار داشت: ما می‌خواستیم چند بازیکنمان را محک بزنیم البته نمی‌خواهم نتیجه را توجیه کنم زیرا تیم اصلی و فرعی نداریم. همه ما یک تیم هستیم اما امروز جابه‌جایی‌های زیادی در ترکیب داشتیم و ناهماهنگی‌مان زیاد بود.

تارتار در مورد شگفتی‌سازی پارس جنوبی عنوان کرد: ما تلاش می‌کنیم که نتایج خوبمان را ادامه بدهیم اما ما تیم تازه وارد لیگ بودیم و خیلی از تیم‌ها نسبت به بازیکنان ما شناخت کافی نداشتند. در نیم‌فصل دوم کار تیم ما سخت‌تر می‌شود اما تلاش می‌کنیم نتایج خوب‌مان را ادامه بدهیم.

پاسخی بگذارید