در پنجمین روز از رقابت‌های واترپلو جام باشگاه‌های آسیا دانشگاه آزاد اسلامی پس از یک روز استراحت از سد نماینده کره جنوبی گذشت.
تاریخ: ۱۷:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روز پنجم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا امروز (جمعه) پس از یک روز استراحت با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. در دومین دیدار امروز دانشگاه به مصاف نماینده کره صف آرایی کرد. دانشگاهیان در پایان این دیدار موفق شدند این تیم را با نتیجه ۳۱ بر ۳ شکست دهند و ۴ امتیازی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روز پنجم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا امروز (جمعه) پس از یک روز استراحت با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. در دومین دیدار امروز دانشگاه به مصاف نماینده کره صف آرایی کرد.

دانشگاهیان در پایان این دیدار موفق شدند این تیم را با نتیجه ۳۱ بر ۳ شکست دهند و ۴ امتیازی شوند، اما در آخرین دیدار سایپا مقابل آستانه نماینده قزاقستان به آب زد. این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۷ به سود آستانه به پایان رسید تا این تیم با کسب این دو امتیاز ۸ امتیازی شود و در جایگاه نخست قرار گیرد. دانشگاه آزاد و سایپا هردو با کسب ۴ امتیاز و با احتساب تفاضل گل به ترتیب دوم و سوم هستند.

آخرین روز این مسابقات فردا (شنبه) با برگزاری سه دیدار برگزار می‌شود.  مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا ۱۵ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۶ به صورت گروهی میان شش تیم حاضر در این رقابت‌ها به میزبانی شهر بانکوک در حال پیگیری است.

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید