تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : رئیس فدراسیون اسکیت گفت: برای افتخارآفرینی و درخشش بیشتر ورزشکاران به ویژه اسکیت باید به اندازه رنگ مدال حمایت و هزینه شود.   به گزارش مازند اسپرت، فریبا محمدیان بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه زیرساخت مناسب برای این رشته ورزشی در سطح […]

esskمازند اسپرت : رئیس فدراسیون اسکیت گفت: برای افتخارآفرینی و درخشش بیشتر ورزشکاران به ویژه اسکیت باید به اندازه رنگ مدال حمایت و هزینه شود.

 

به گزارش مازند اسپرت، فریبا محمدیان بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه زیرساخت مناسب برای این رشته ورزشی در سطح استان فراهم شود، اظهار کرد: برای افتخارآفرینی و درخشش بیشتر ورزشکاران به ویژه اسکیت باید به اندازه رنگ مدال حمایت و هزینه شود.

وی با بیان اینکه پیست اسکیت سرخ‌رود یکی از بهترین پیست‌های کشور محسوب می‌شود، بیان کرد: مازندران در زمینه اسکیت ورزشکاران و مربیان خوبی دارد که در مسابقات قهرمانی کشور ورزشکاران خوبی به کشور معرفی کرد.

محمدیان با بیان اینکه هیئت مازندران برای توسعه اسکیت گام نخست را محکم برداشت، افزود: مازندران استعداد خوبی در ورزش اسکیت دارد که با همت مسئولان باید محیطی امن و مناسب برای پرورش این رشته ورزشی در سطح استان فراهم شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز با بیان اینکه جایگاه ورزش استان در کشور بسیار خوب است، گفت: در هفته دولت وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت در استان حضور یافت و از نزدیک ضمن بازدید از پروژه‌های ورزشی استان با مشکلات ورزش مازندران آشنا شدند.

حبیب حسین‌زادگان با اشاره به سرمایه‌گذاری خوب در رده‌های سنی پایه در این رشته ورزشی، تصریح کرد: با پیگیری‌های مسئول هیئت اسکیت عملکرد خوبی در این رشته ورزشی در سطح استان صورت گرفت که نتیجه این تلاش‌ها با انتخاب هیئت برتر مازندران همراه بود.

رئیس هیئت اسکیت مازندران نیز تصریح کرد: عملکرد و فعالیت‌های مثبت هیئت اسکیت استان مازندران برای همگان روشن و مشخص است.

حسین خیری‌نیا با بیان اینکه از سوی مسئولان برای توسعه ورزش اسکیت نگاه ویژه‌ای شود، گفت: زمانی که مسئولیت هیئت اسکیت استان را قبول کردم در رتبه ۲۵ کشور قرار داشتیم ولی در حال حاضر به لطف و تلاش‌های دیگر همکاران، هیئت اسکیت مازندران رتبه اول فدراسیون در کشور هستیم.

پاسخی بگذارید