تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا این فصل را خوب شروع نکرده و نتایج خوبی هم کسب نکرده است، جای خالی مثلث BBC اکنون به خوبی حس می‌شود.
تاریخ: ۱۷:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هر چند زیدان بارها تاکید کرده که تیمش متکی به مثلث BBC نبوده و نیست اما این روزها جای خالی مثلث متشکل از بن‌زمای آماده آن روزها، رونالدوی با روحیه و گرت بیل به خوبی حس می‌شود. ۲۰۰ روز از آخرین بازی که چنین مثلثی در ترکیب رئال مادرید رویت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هر چند زیدان بارها تاکید کرده که تیمش متکی به مثلث BBC نبوده و نیست اما این روزها جای خالی مثلث متشکل از بن‌زمای آماده آن روزها، رونالدوی با روحیه و گرت بیل به خوبی حس می‌شود.

۲۰۰ روز از آخرین بازی که چنین مثلثی در ترکیب رئال مادرید رویت شده، گذشته است و تیم زیدان بدون چنین مثلث زهرداری دیگر هیچ هراسی به دل مدافعان حریف نمی‌اندازد.

مصدومیت گرت بیل البته اصلی‌ترین دلیل برای از بین رفتن مثلث BBC بوده و بن زما و رونالدو معمولا مشکلی برای ایجاد این مثلث نداشته‌اند و البته درخشش جوانان جویایی نامی چون آسنسیو، ایسکو و کاسمیرو باعث شده زیدان به اشتباه تصور کند، مثلث BBC هیچ ربطی به موفقیت‌های دو فصل گذشته رئال مادرید نداشته است.

کارشناسان بر این باورند که بیل مصدوم هم برای مادرید نعمتی است که اگر بار دیگر اشتباه کند و او را نادیده بگیرد، مثل چند هفته گذشته محکوم به شکست در بازی‌های باشگاهی داخلی و لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

پاسخی بگذارید