عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: با توجه به اینکه تبلیغات محیطی بازی با پاناما در اختیار فدراسیون فوتبال بود و در این بازی بازاریابی خوبی هم برای جذب اسپانسر انجام داده بودیم، توانستیم از این مسابقه درآمدزایی کنیم.
تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و پاناما، گفت:خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود. با […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و پاناما، گفت:خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود. با توجه به اینکه تبلیغات محیطی بازی هم در اختیار فدراسیون فوتبال بود و در این بازی بازاریابی خوبی هم برای جذب اسپانسر انجام داده بودیم، توانستیم از این مسابقه درآمدزایی کنیم.

وی افزود: با توجه به این دو مقوله،اینجا روی نکته مهمی تاکید می کنم و آن این است که هزیته های مرتبط با برگزاری این بازی دوستانه ملی به صفر تقلیل پیدا کرد و درآمدزایی هم صورت گرفت.امیدوارم این تعامل ادامه پیدا کند و رسانه ملی،حق پخش فوتبال را که حق مسلم فوتبال و باشگاهها هست بپردازد.

ممبینی خاطرنشان کرد:مجاب شدن صدا و سیما بابت پرداخت حق پخش، نوید خوبی بود که شب گذشته انجام شد. امیدوارم این مسیر در آینده در بحث باشگاه‌ها هم ادامه پیدا کند تا فوتبال از مهم ترین حق خود بهره مند شود.

پاسخی بگذارید