تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :سرپرست هیئت گلف مازندران از کسب عنوان سومی تیم منتخب زیر ۱۶ سال مازندران در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد. به گزارش مازند اسپرت ؛ وحید شمسی با اشاره به درخشش ورزشکاران نوجوان مازندرانی در مسابقات گلف قهرمانی کشور گفت: این مسابقات که به میزبانی تهران در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، تیم […]

gooolfمازند اسپرت :سرپرست هیئت گلف مازندران از کسب عنوان سومی تیم منتخب زیر ۱۶ سال مازندران در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ وحید شمسی با اشاره به درخشش ورزشکاران نوجوان مازندرانی در مسابقات گلف قهرمانی کشور گفت: این مسابقات که به میزبانی تهران در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، تیم مازندران در سکوی سوم کشور ایستاد.

وی از رقابت ۲۴ تیم در دو رده سنی در این مسابقات خبر داد و افزود: در این مسابقات ۱۰ تیم در زیر ۱۶ سال و ۱۴ تیم در رده سنی بالای ۱۶ تا ۳۰ سال با هم مسابقه دادند.

سرپرست هیئت گلف مازندران درباره نتایج تیمی این رقابت‌ها تصریح کرد: در نتایج تیمی زیر ۱۶ سال تیم مازندران با ترکیب رادمهر حسن‌پور، محمد موسی‌زاده، کامیار مخلصی و علیرضا قاسمی در جایگاه سوم ایستاد.

شمسی در ادامه با اشاره به قهرمانی و نایب قهرمانی تیم‌های زنجان و خوزستان در رده سنی زیر ۱۶ سال در این پیکارها گفت: شرکت‌کنندگان در این مسابقه برای حضور در مسابقات آسیایی باسیفیک آماده می‌شوند.

سرپرست هیئت گلف مازندران افزود: نفرات برتر این مسابقات از سوی کمیته فنی برای حضور در مسابقات آسیایی دعوت می‌شوند.

پاسخی بگذارید