تاریخ: ۱۹:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
نام نویسنده: علی احمدی
گلرسابق شموشک : ورزش روستای نیرنگ را دگرگون خواهیم کرد

سینا بزرگی متولد ۱۳۷۲ اهل روستای نیرنگ از شهرستان نوشهرمی باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وی فوتبالش را از مدرسه فوتبال شموشک نوشهر زیر نظر مرتضی قمی از مربیان با سابقه فوتبال این شهرستان اغاز کرد و حدود۷سال در تیم های پایه شموشک و یک سال هم در بزرگسالان این تیم حضور داشت .
انتخاب سینا بزرگی به عنوان عضو شورای ورزشی روستای نیرنگ بهانه ای شد تا مصاحبه ای را با این بازیکن با سابقه انجام دهیم .
گلر سابق شموشک نوشهر با اشاره به استعداد های بالای نونهالان و نوجوانان در این روستا گفت : حدود ۱۰ ماه است که فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرده ایم . در این مدت تلاش کردیم با تکیه بر استعداد های این محل نونهالان و نوجوانان این روستا را رشد دهیم و تا حدود زیادی موفق هم بودیم . در این مدت ۴ بازیکن به تیم لیگ برتری شهرداری نوشهر معرفی کردیم و این نشانه وجود استعداد های درخشان در این منطقه است .
بزرگی در ادامه افزود : تلاش میکنیم در آینده نزدیک با ثبت یک باشگاه ورزشی شرایط را برای پیشرفت ورزشکاران منطقه آماده کنیم .
سینا بزرگی سپس افزود : شورای ورزشی روستای نیرنگ متشکل از ۵نفر میباشد . اسامی این افراد عبارتند : فرزاد عارفی, سهراب شیخی , سعید عارفی و فریبرز عارفی و البته شخص بنده که تلاش خواهیم کرد با کمک سایر اعضا ورزش روستای نیرنگ را دگرگون سازیم.
بزرگی سپس افزود : اعضای شورای اسلامی روستای نیرنگ هم در این موضوع پشتیبان ما هستند و با کمک این دوستان تلاش داریم تا با قدرت ورزش روستای نیرنگ را احیا کنیم .
سینا بزرگی در پایان افزود : اجازه میخواهم ازخزایی فرمانده پایگاه بسیج نیرنگ , عسکری مسئول تربیت بدنی پایگاه بسیج نیرنگ, اعضای شورای اسلامی نیرنگ و دهیاری نیرنگ و همچنین کلیه هم محلی های عزیزم که در این مدت پشتیبان ما بودند تشکر و قدردانی کنم. امیدواریم در آینده بتوانیم با توجه به پتانسیلهای بالای این محل شرایط را برای پیشرفت جوانان این محل و منطقه فراهم کنیم .

پاسخی بگذارید