نتایج هفته ششم لیگ برتر والیبال کشور ؛
تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
نام نویسنده: علی احمدی
برد دلچسب آملی ها در آمل/کاله اردکانی ها را با شکست بدرقه کرد !

دیدار تیم های والیبال کاله آمل و خاتم اردکان از هفته ششم رقابت های لیگ برتر با پیروزی آملی‌ها خاتمه پیدا کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در آغاز این هفته از  رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۶ با دیدار تیم های کاله آمل و خاتم اردکان در سالن پیامبر اعظم آمل پیگیری شد که این بازی را آملی‌ها با نتیجه ۳ بر یک به سود خود رقم زدند.

در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل تیم کاله میزبان خاتم اردکان بود. در این دیدار که بین تیم‌های چهارم و هفتم جدول برگزار می‌شود کاله به دلیل برد نسبتا راحت در هفته‌ گذشته در خانه رعد پدافند با روحیه مضاعفی در برابر تماشاگران خودی به مصاف خاتم رفت.

شاگردان میرحسینی در تیم خاتم هم که هفته‌ گذشته در خانه مغلوب شهرداری ارومیه شدند امیدوار بودند تا با برد در برابر کاله باز هم بر نوار برد قرار گیرند. خاتم با سه برد و دو باخت هشت امتیازی بود و در رتبه چهارم قرار داشت و کاله با دو برد و دو باخت و یک بازی کمتر، شش امتیازی بود .
در این مسابقه اردکانی‌ها با وجود اینکه ست اول را با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ به سود خود تمام کردند، اما در سایر ست ها به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ به میزبان خود واگذار کرده و دست خالی آمل را ترک کردند.
پیش از این بازی و از ساعت ۱۵ تیم پیکان در تهران توانست با نتیجه ۳ بر یک شمس را شکست دهد.
سایر دیدارهای این هفته در شهرهای مختلف درحال برگزاری است. در دومین دیدار امروز به میزبانی خانه والیبال تهران سایپا میزبان هاوش گنبد است.

پاسخی بگذارید