تاریخ: ۱۹:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

شماری از بازیکنان پرسپولیس به‌شکل عجیب از جدایی مدیرعامل تیم‌شان استقبال کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در روزی که بحث استعفای علی‌اکبر طاهری مطرح شد و توجه خیلی از هواداران پرسپولیس را به خود جلب کرد تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از جمله کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و محمد انصاری در یک اقدام عجیب عکسی از ضیافت شام خود با حسین هدایتی را منتشر کردند، این در حالی بود که آنها چند شب پیش شام را میهمان هدایتی بودند و مشخص است اقدام آنها کنایه‌ای بود به مدیرعامل‌شان که از سمت خود استعفا داده است. به هر حال حق‌وحقوق سرخپوشان عقب افتاده و آنها بدشان نمی‌آید فردی روی کار آمده و مشکل مالی‌شان را حل کند.

دلیل ضیافت هدایتی چه بود؟
برخی از دوستان نزدیک به رئیس پیشین هیئت مدیره سرخپوشان که سابقه کار در باشگاه پرسپولیس هم دارند چند وقت پیش با تماس با بازیکنان پرسپولیس به آنها اعلام می‌کنند؛ «او در آستانه بازگشت به پرسپولیس است و قرار شده مدیرعامل باشگاه را هم خودش تعیین کند. او شما را به صرف شام دعوت کرده تا گپی با هم در این زمینه بزنید». بازیکنان نام‌برده هم به دعوت این فرد پاسخ مثبت داده و در ضیافت شام او شرکت می‌کنند. در این میهمانی غیر از هدایتی افراد دیگری هم که مسئولان باشگاه پرسپولیس با آنها به‌شدت مشکل دارند نیز شرکت می‌کنند. هرچند خود هدایتی هم بعد از قضیه محرومیت مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل‌وانتقالات به‌خاطر شکایت باشگاه ریزه اسپور، رابطه‌اش با مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص طاهری حسابی شکرآب شده است.

دلخوری شدید طاهری از چند سرخپوش
منتشر شدن عکس مربوط به ضیافت هدایتی با چند بازیکن شاخص پرسپولیس آن هم در روزی که طاهری استعفا داده و منتظر حمایت سرخپوشان بود، حسابی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را ناراحت می‌کند. او این انتظار را نداشت برخی از بازیکنان پرسپولیس به این شکل نسبت به رفتن او واکنش نشان دهند.

بازگشت هدایتی به پرسپولیس چقدر جدی است؟
رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در حالی به‌فکر بازگشت دوباره به این تیم است که به‌تازگی و با قید وثیقه از زندان آزاد شده است. باید دید اصلاً هدایتی می‌تواند در باشگاه دولتی سمت بگیرد یا نه. شاید هم او بدون گرفتن سمت رسمی در این باشگاه قصد دارد از پرسپولیس حمایت مالی کند البته به‌شرطی که مدیرعامل این باشگاه را خودش تعیین کند. به هر حال در شرایطی که طاهری این بار به‌خاطر مسئله بازنشستگی‌اش رفتنش از پرسپولیس بسیار جدی است باید انتظار هر اتفاقی را در این باشگاه پرطرفدار داشت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید