تاریخ: ۱۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز چیزی رسمی اعلام نشده است و به همین خاطر نمی توانم در مورد رفتن طاهری صحبت کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ که پس از مرخصی چنده روزه اش به ایران برگشته است پس از بازی امروز سرخپوشان برابر شهرداری ورامین گفت: صبح یک جلسه تمرین داشتیم و عصر هم بازی دوستانه انجام دادیم که به نظر من بهترین تمرین بود. در کل اعتقاد دارم بازی، بهترین تمرین است و بازیکنان ما امروز خیلی خوب تمرکزشان را حقفظ کرده و بازی خوبی ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال در واکنش به استعفای علی اکبر طاهری از مدیرعاملی این باشگاه گفت: نمی توانم در مورد این موضوع صحبت کنم چرا که اطلاع رسمی ندارم و هر چه می دانم از رسانه هاست.

وی ادامه داد: آقای طاهری در این مدت تلاش زیادی کرده است تا مشکلات باشگاه را حل کند. ایشان به تنهایی دنبال این امور بود و طبیعتا فشار زیادی روی او امده است. با این حال نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم.

برانکو در مورد اظهار نظر بیرانوند مبنی بر رفتن از پرسپولیس گفت: چه کسی گفته است که بیرانوند اینقدر به فیکس بودنش مطمئن است. من با بیرانوند صحبت کردم و گفت که از پرسپولیس نمی روم. البته اگر سرباز باشد که باید به خدمت برود. با این حال ایشان همچنان باشگاه پرسپولیس است. فکر می کنید اگر بیرانوند برود سکوها پایین می آید؟ در تیم ما هیچ بازیکنی با این شرایط وجود ندارد و تیم از همه بازیکنان مهمتر است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سفرش به کرواسی ربطی به هدایت تیم ملی فوتبال ایران کشور داشته است گفت: خیر این سفر ربطی به این موضوع نداشت.

/مهر

پاسخی بگذارید