تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

اولتیماتوم ۱۰ روزه مشمول مدیران بازنشسته باشگاه‌های دولتی هم می‌شود/ در صورت عدم توجه به این قانون با آنها برخورد می‌شود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ناصر سراج در خصوص حضور مدیران بازنشسته بر مسند کار در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به تصویب استفساریه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان گفت: در هرجایی که به نحوی از بودجه دولتی استفاده می‌شود این قانون قابلیت اجرا دارد.

وی افزود: مدیران بازنشسته در هر نهاد، سازمان و باشگاه دولتی باید بر اساس اولتیماتوم ۱۰ روزه سازمان بازرسی کل کشور ترک پست کنند در غیر این صورت با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.

پس از تصویب استفساریه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، ناصر سراج اعلام کرد که بخشی از بازنشستگانی که در دستگاه‌ها به‌کارگیری شده‌اند، باید طبق قانون ترک پست کنند.

وی افزود: امیدوارم از ۲۰ آبان که دو هفته بعد از درج این تفسیر در روزنامه رسمی کشور است، هم مسئولان و هم خود بازنشستگان رعایت کرده و با سازمان بازرسی کل کشور و دستگاه قضایی در انجام تکلیف قانونی خود همکاری کنند. چراکه در غیر این صورت هم مجازات دارد و هم برگشت وجوه دریافتی را شامل می‌شود و هم برای کسانی که از بازنشستگان استفاده کنند، انفصال‌ از خدمت را به دنبال دارد.

/فارس

پاسخی بگذارید