تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی با رد برخی اخبار نادرست و حواشی مطرح شده در روزهای اخیر گفت: متاسفیم که برخی عوامل داخلی و افرادی که باید موجب سربلندی و افتخار باشگاه باشند در حساس‌ترین موقعیت به این باشگاه ضربه می زنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، محمدرضا خطیب در مورد وضعیت آکادمی باشگاه تراکتورسازی، گفت: با نهایت افتخار اعلام می‌کنیم آکادمی باشگاه تراکتورسازی به عنوان یکی از دو آکادمی برگزیده کشور به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده و بر همین اساس بنده و مدیر آکادمی باشگاه فولاد اهواز جهت حضور در نشست آکادمی‌های برگزیده فوتبال آسیا راهی مالزی خواهیم شد،‌ در این شرایط شنیدن برخی اظهارات نادرست و غیر واقعی از جانب عوامل درونی باشگاه تاسف برانگیز است.

مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: متاسفانه سرمربی تیم امید باشگاه اقدام به مصاحبه غیر مسئولانه و عجیبی کرده که مطابق واقعیت نیست و به دلیل اظهارات نادرست و خلاف واقع علیه منافع و ارکان باشگاه از کار برکنار شده و دیگر هیچ مسئولیتی در تراکتورسازی ندارد.

خطیب یادآور شد: مسئله کمبود بازیکن موضوع جدیدی نیست و همه مربیان تیم‌های پایه در جریان این مسئله قرار دارند. باشگاه از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالات در تمامی رده های سنی محروم بوده و طبیعی است که در این مقطع با کمبود بازیکن خصوصا در رده های جوانان و امید مواجه باشیم اما این مسئله را چطور به سرمربی یا مدیریت باشگاه مرتبط می‌کنند؟ همانطور که تیم بزرگسالان از ناحیه کمبود بازیکن با محدودیت جدی مواجه است این مسئله در تمامی رده های سنی باشگاه تا نیم فصل وجود دارد اما با پایان محرومیت در تمامی رده های سنی امکان جذب بازیکن وجود خواهد داشت. با وجود این مشکلات مصاحبه علیه ارکان باشگاه و تضعیف آکادمی چه معنی و مفهومی دارد؟ من از حمایت های همه جانبه مدیرعامل و همینطور سرمربی محترم تراکتورسازی تشکر می کنم که با تمام وجود به ما کم کردند. گل محمدی با وجود مشکل کمبود بازیکن بارها بازیکنان حاضر در تیم بزرگسالان را در اختیار تیم های امید و جوانان قرار داد و حتی خود او به دلیل کمبود بازیکن دچار مشکل شده و حالا بی انصافی است که بگوییم گل محمدی به تیم امید و جوانان بازیکن نمی‌دهد.

وی در پایان گفت: حاصل تلاش ها و برنامه ریزی مدون امروز آکادمی تراکتورسازی را به زودی خواهیم دید، زمانی که محصولات این آکادمی به سطوح بالاتر و در نهایت به تیم بزرگسالان باشگاه راه خواهند یافت.  نمایندگی‌های آکادمی باشگاه در سایر شهرها و استان های کشور با قدرت به استعدادیابی برای تضمین آینده باشگاه ادامه می‌دهند تا تراکتورسازی در آینده ای نزدیک به یکی از قطب های بازیکن سازی در فوتبال ایران مبدل شود.

/فارس

پاسخی بگذارید