مسئول کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ؛
تاریخ: ۱۵:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
نام نویسنده: احمد قربانی
باشگاه‌های بدهکار از هر گونه فعالیت در نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل محروم هستند

مسئول کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد باشگاه‌های بدهکار اجازه فعالیت در نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل را ندارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فریبرز محمودزاده در خصوص مشکلات حقوقی، اداری موجود در باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول گفت: با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و دسته اول، باشگاه‌های بدهکار در صورتی می‌توانند در زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل، بازیکنان جدید جذب کنند، که نسبت به تسویه حساب بیست (۲۰) درصد از کل مبلغ بدهی‌هایشان و همچنین به اندازه مبلغ قرارداد بازیکنان جدید جذب شده در نیم‌فصل ، نزد کمیته انضباطی اقدام کنند.

وی افزود: باشگاه‌ها می‌بایست درخصوص تعیین تکلیف پرونده‌های مفتوحه در کمیته‌های تعیین وضعیت و انضباطی که منجر به صدور رأی شده ، نیز اقدام کنند. زمان نقل و انتقالات لیگ برتر از ۲۸ آذرماه لغایت ۲۶ دی ماه و لیگ دسته اول از ۳۰ آذرماه لغایت ۲۸ دی‌ ماه است. زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل طبق قوانین فیفا نباید از ۲۸ روز تمام یا ۴ هفته بیشتر باشد که این بازه زمانی برای باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول نیز رعایت شده است.

محمودزاده در پایان گفت: پس از حل مشکلات باشگاه‌های مورد اشاره، مجوزهای لازم از سوی دبیر کل فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال، جهت ثبت قرارداد وصدور مجوز بازی صادر می‌شود . در غیر اینصورت باشگاه‌های بدهکار از هرگونه نقل‌وانتقال بازیکنان جدید در بازه‌ی زمانی نیم‌فصل محروم هستند

پاسخی بگذارید