به دلیل اتفاقات بازی با خونه به خونه
تاریخ: ۲۲:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
نام نویسنده: علی احمدی
احضار مدیر عامل و سرپرست گل‌گهر سیرجان به کمیته اخلاق/بیخ بزرگ ماجرا !؟

مدیرعامل باشگاه و سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به کمیته اخلاق احضار شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد جواهری و رضا فتح آبادی مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان و سرپرست تیم فوتبال این باشگاه از سوی کمیته اخلاق احضار شده‌اند تا روز سه‌شنبه در این کمیته در مورد اتفاقات رخ داده در بازی این تیم با خونه به خونه توضیح‌های خود را ارایه کنند. در این بازی یکی از افراد حاضر در ورزشگاه روی خط دروازه‌ خونه به خونه ادرار ریخت! که مسئولان باشگاه گل‌گهر مدعی هستند این فرد ارتباطی با باشگاه نداشته است.

در حال حاضر جواهر و فتح‌آبادی یک جلسه از همراهی تیم‌شان محروم شده‌اند و سه‌شنبه نمی‌توانند در هفته دوازدهم لیگ دسته یک تیم‌شان را همراهی کنند.

 

سرپرست گل‌گهر: به ما گفته‌اند یک‌ماه از همراهی تیم محروم هستیم/ مسئول اتفاقات داخل ورزشگاه نیستم

سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: طبق نامه‌ای که به هیأت فوتبال استان کرمان آمده یک جلسه از همراهی تیم محروم هستیم.

رضا فتح‌آبادی در گفت‌وگویی در مورد شایعات محرومیت یک ماهه خودش و مدیرعامل باشگاه در فوتبال به دلیل اتفاقات بازی با خونه به خونه اظهار داشت: آن طور که شنیده‌ام محرومیت ما یک ماه نیست بلکه طبق نامه‌ای که به هیأت فوتبال کرمان آمده ظاهراً یک ماه از همراهی تیم محروم هستیم و روز سه‌شنبه باید در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شویم.

وی افزود: نمی‌دانم دلیل احضار من چیست سرپرست تیم باید جوابگوی مسائل رخ داده در تیم و کادر فنی تیمش باشد. من مسئول هر اتفاقی که در ورزشگاه می‌افتد نیستم. آن فردی که در ورزشگاه مایه‌ای را بر روی خط دروازه ریخت ربطی به باشگاه گل گهر ندارد. او یکی از اعضای ورزشگاه است و ورزشگاه هم زیر نظر هیأت فوتبال کار می‌کند.

فتح‌آبادی تصریح کرد: شاید پاسخ‌هایی که من در رسانه‌ها داده‌ام و به احترام شبکه ورزش پاسخگوی آنها بوده‌ام به مذاق برخی خوش نیامده است اما واقعیت آن است که من ربطی به آن اتفاقات ندارم.

پاسخی بگذارید