تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: تیم ما بسیار آماده است و منتظر یک بازی خوب از ما در برابر ایران باشید.   به گزارش “مازنداسپرت” عثمانی خوانتورینا درمورد بازی فردا مقابل ایران اظهار داشت: بازی فردا مشکل خواهد بود چون ایران تیم خوبی است. اگر فردا ببازیم کارمان تمام است پس باید حتما ببریم. […]

بازیکن تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: تیم ما بسیار آماده است و منتظر یک بازی خوب از ما در برابر ایران باشید.

 

به گزارش “مازنداسپرت” عثمانی خوانتورینا درمورد بازی فردا مقابل ایران اظهار داشت: بازی فردا مشکل خواهد بود چون ایران تیم خوبی است. اگر فردا ببازیم کارمان تمام است پس باید حتما ببریم. خوب می دانم بازی سختی است. همه می دانیم که بازی آسانی نخواهد بود، اما ما امید خود را از دست نمی دهیم.

بازیکن تیم ملی والیبال ایتالیا در پاسخ به این سوال که چه تیمی برنده خواهد شد، گفت: نمی دانم؛ هم ایتالیا هم ایران با امید پیروزی به زمین می آیند و هر دو تیم می خواهند که ببرند. هر تیمی که خوب بازی کند، برنده خواهد شد.

خوانتورینا درمورد شناختش از تیم ایران خاطرنشان کرد: ایران تیم خوبی است. هر سال با بازیکنان با تجربه خود به میدان می آید، اما ایتالیا تیم جوانی است و بسیاری از پست ها مانند پاسور در اختیار بازیکنان جوان است. ایتالیا برای بازی فردا کاملا آماده است. امیدواریم که بازی فردا را ببریم.

وی درخصوص سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا، تصریح کرد: مربی ما خوب است؛ مثبت اندیش و پر انرژی است. ما به زمان نیاز داریم تا خود را پیدا کنیم، چون یک ماه بیشتر نیست که با او هستیم. همه دوست دارند سریع نتیجه را ببینند، اما به زمان نیاز است. در کل تیم ایتالیا آماده است. منتظر یک بازی خوب از ما در برابر ایران باشید.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید