من افتخار می‌کنم پرچم ایران بالا رفته است
تاریخ: ۲۳:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
پورعلی گنجی:درباره رفتن به اروپا با افراد مطلع و ژاوی مشورت می‌کنم

مدافع تیم ملی فوتبال گفت:درباره رفتن به اروپا با افراد مطلع مشورت می‌کنم و با ژاوی هم در این باره صحبت کردم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرتضی پورعلی گنجی قبل از شروع تمرین تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان دعوت شده همه جوان هستند و نیاز به بازی تدارکاتی دارند و شکر که این وضعیت پیش آمده تا بازی تدارکاتی کنیم. این اردو به ما کمک می کند در ادامه راه بهتر شویم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در شرایط خوبی قرار دارم و با توجه به اینکه بازی هم می‌کنم، آماده‌ام. ما باید خیلی خوب کار کنیم و این مسئله می‌تواند به روند ما در جام جهانی کمک کند.

مدافع تیم ملی تصریح کرد: کشور ما ۲۰ میلیون نفر جوان دارد و همه آنها دوست دارند در تیم ملی بازی کنند. به نظرم تیم ملی جای بهترین‌هاست و می‌بینید که در هر پست چند بازیکن خوب در تیم ملی حضور دارد. این مسئله باعث می‌شود تا دست کی‌روش باز باشد. حتی اگر یک روز من هم نباشم بقیه بازیکنان هستند. کیفیت بازیکنان ایرانی خوب است و تیم خوبی در اختیار داریم تا جایی که این تیم حمایت شود در جام جهانی تیم خوبی خواهیم داشت.

پورعلی‌گنجی در خصوص اینکه ژاوی عنوان کرده او می‌تواند به تیم‌های اروپایی برود، اظهار داشت: درباره رفتن به اروپا با افراد مطلع مشورت می‌کنم و با ژاوی هم در این باره صحبت کردم. می‌خواهم اگر جایی می‌روم کشوری باشد که بتوانم آنجا بازی کنم و اگر روزی توانایی بازی کردن نداشتم و روی نیمکت نشستم حداقل نیمکت آن تیم ارزش داشته باشد. می‌دانم که رفتن به لیگی که سطح ۷ اروپاست برای من خوب نیست. ژاوی هم به من لطف دارد که این حرف‌ها را می‌زند و من احساس غرور می‌کنم. امیدوارم روزی آنقدر پیشرفت کنم که علاوه بر ژاوی دیگر بازیکنان بزرگ دنیا هم در باره من صحبت کنند.

مدافع ایرانی تیم السد در خصوص اینکه به عنوان بهترین بازیکن ماه این تیم انتخاب شد، اظهار داشت: من فکر می‌کنم فصل گذشته عملکرد بهتری داشتم اما خوشحالم که با حمایت هواداران ایرانی و سایر هواداران السد این ماه به عنوان بهترین بازیکن ماه السد انتخاب شدم. به هر حال این تیم از جمله تیم‌های خوب قطر است و بازیکنان خوبی هم دارد. من افتخار می‌کنم پرچم ایران بالا رفته است. مطمئنا وقتی شما خوب کار کنید نگاه‌ها به سمت شما می‌آید.

پاسخی بگذارید