خرابکاری مدیران قبلی به گردن مدیران فعلی افتاده
تاریخ: ۲۳:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
میثم بائو: با استقلال،‌ پرسپولیس و تراکتورسازی توافق کردم!

پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: از سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی طلب داشتم که با آنها به توافق رسیدم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میثم بائو در گفت‌وگویی، در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی با او تسویه حساب کرده است، عنوان کرد:‌بله من با باشگاه تراکتورسازی ئوم همچنین استقلال و پرسپولیس به توافق رسیدم و دیگر مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در مورد اینکه با طلب‌هایی که او از سه باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان داشت به نوعی می‌توانسته برای هر سه نماینده فوتبال ایران مشکل ساز شود، اظهار داشت: اتفاقا من با این سه باشگاه همکاری کردم و بخش زیادی از طلبم را بخشیدم. با هر سه تیم به راحتی توافق کردم. توافقم با استقلال و پرسپولیس به یک ماه و نیم برمی‌گردد و با تراکتورسازی هم یک هفته قبل این توافق را انجام دادم. البته پولی که دریافت کردم ارزش مادی زیادی ندارد چرا که سال‌ها از میزانی که طلب داشتم می‌گذرد و نیمی از آن را هم بخشیده‌ام. ای کاش همان زمان نیمی از طلبم را پرداخت می‌کردند.

هافبک سابق فوتبال ایران در رابطه با توافق با باشگاه تراکتورسازی، تصریح کرد: در طلب‌هایی که از هر سه باشگاه داشتم مقدار زیادی تخفیف دادم. به هر حال چون بحث علمی بود باید توافق می‌کردیم. اگر بحث باشگاهی بود از حقم نمی‌گذشتم. من برای همین پول مصدوم شدم و ۴ بار زیر تیغ جراحی رفتم که هنوز هم پایم لنگ می‌زند. البته مدیران فعلی هم تقصیری ندارند. مدیران قبلی این بدهی‌ها را به وجود آوردند و آنها مجبورند خرابکاری‌های گذشته را پوشش دهند.

وی د ر مورد اینکه گفته می‌شود مقداری از پول قراردادش در باشگاه تراکتورسازی را جریمه شده بود، گفت: باشگاه تراکتورسازی بخشی از قرارداد ما را جریمه کرده بود که کمیته انضباطی دلیل این جریمه را نپذیرفت و آن جریمه را به سود ما اعلام کرد. به خاطر یک موضوع الکی بازیکنان را جریمه کرده بودند که این مسئله پذیرفته نشد.

بائو در ادامه یادآور شد: باشگاه تراکتورسازی نصف پولم را داده و مابقی را دو ماه دیگر پرداخت می‌کند. استقلال طلبش را در دو قسط می‌دهد و پرسپولیس چون مبلغ طلبم زیاد نبود در همان موقع توافق، تسویه حساب کرد. طلبم از پرسپولیس مربوط به ۱۰ سال قبل و مبلغ ۶۰ میلیون بود که با بخشیدن نیمی از آن حدود ۳۰ میلیون دریافت کردم. باور کنید اگر آن پول را همان موقع داده بودند شاید ارزشی اندازه ۵۰۰ میلیون تومان امروز را داشت. تقریبا به استقلال هم نیمی از طلبم را بخشیدم و در مورد تراکتور هم اگر با پول وکیل و این مسائل حساب کنید، ۴۰ درصد را بخشیدم.

وی در رابطه با اینکه در حال حاضر مشغول چه کاری است، گفت: به کلاس‌های مربیگری می‌روم به زودی دوره مربیگری A را می‌گذرانم تا بتوانم در آینده نزدیک وارد امر مربیگری شوم.

پاسخی بگذارید