از تیم والیبال ساری شکایت کردم
تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
نریمان‌نژاد: همه بازی‌های لیگ دسته یک والیبال حکم فینال را دارد

بازیکن تیم والیبال توپکا شمال گفت: حمایت‌های مسؤولان و تلاش همه بازیکنان صعود به لیگ برتر است و همه بازی‌های لیگ دسته یک حکم فینال را برای ما دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صابر نریمان‌نژاد چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال سال نخست است که در لیگ دسته یک والیبال بازی می‌کنم، اظهار کرد: تیم توپکا بابلسر بازیکنان خوبی جذب کرده تا به لیگ‌ برتر حضور پیدا کند.

وی افزود: بازی در لیگ دسته یک دشوارتر از لیگ برتر است چرا که در لیگ دسته یک ۱۶ تیم برای یک هدف تلاش می‌کنند  و این نشان دهنده سطح بالای لیگ دارد.

بازیکن تیم توپکا شمال تصریح کرد: این تیم به حمایت همه جانبه مسؤولان نیاز دارد و تا اینجا هم حمایت‌های خوبی انجام شده است.

نریمان‌نژاد با بیان بر اینکه تنها هدف تیم توپکا حضور در لیگ برتر است، اظهار کرد: حمایت‌های مسؤولان و تلاش همه بازیکنان صعود به لیگ برتر است و همه بازی‌های لیگ دسته یک حکم فینال  را برای ما دارد.

وی به حضور خود در لیگ دسته اول اشاره کرد و گفت: امسال یک ماه با تیم مشهد تمرین کردم که قرار بود در لیگ برتر شرکت کنیم ولی به دلیل یک سری مسائل بین این تیم و سازمان لیگ، این تیم در لیگ برتر شرکت نکرد و پس از اتفاقاتی که در تیم ساری ایجاد شد به تیم ساری پیوستم که بعداز اتمام بازی اول با بنده تماس گرفتند که قطع همکاری کنیم و بنده از این تیم شکایت کردم.

نریمان‌نژاد افزود: از سال ۸۳ عضو تیم ملی شدم و در تمام رده‌های ملی بازی کردم و از همان سال تا سال گذشته در لیگ برتر بازی کردم که پایم به کمیته انضباطی باز نشده بود ولی به دلیل حرف‌های که مسؤولان تیم ساری زدند و بر روی حرف‌های خود پا گذاشتند از این تیم شکایت کردم.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال گفت: از تیم ساری شکایت کردم تا درس عبرتی شود برای این باشگاه که با آبرو و اعتبار یک بازیکن به راحتی بازی نکنند و من پول تیم ساری را نمی‌خواستم و فقط قصد داشتم مسؤولان این تیم متوجه شوند که به راحتی نمی‌توانند با هر فردی بازی کنند./فارس

پاسخی بگذارید